Vlahovic en Di María bezorgen Juventus prima start in Serie A
TURIJN (ANP) - Juventus is net als alle andere topclubs in Italië het nieuwe seizoen begonnen met een overwinning. Trainer Massimiliano Allegri zag zijn elftal maandag Sassuolo met 3-0 verslaan.
De zege was grotendeels toe te schrijven aan Ángel Di María en Dusan Vlahovic. Di María werkte de bal in de 26e minuut, na een voorzet vanaf links, met een grote stuit over keeper Andrea Consigli in het doel: 1-0.
Kort voor rust versierde Dusan Vlahovic een strafschop, die de Servische spits zelf benutte. Op aangeven van Di María, die deze zomer overkwam van Paris Saint-Germain, zorgde Vlahovic in de beginfase van de tweede helft voor 3-0.
Regerend kampioen AC Milan, Internazionale, Napoli, AS Roma en Atalanta hielden ook 3 punten over aan hun eerste competitieduel.
Juventus behaalde van 2012 tot en met 2020 negen landstitels op rij in Italië.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
22 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
6 uur geleden