Vlahovic bezorgt Juventus met laat doelpunt zege bij Frosinone
FROSINONE (ANP) - Een doelpunt van Dusan Vlahovic heeft voorkomen dat Juventus puntenverlies zou oplopen bij Frosinone. De Serviër scoorde tien minuten voor tijd en bezorgde de ploeg uit Turijn zo een 2-1-zege.
Een opmerkelijke rol bij Juventus was weggelegd voor Kenan Yildiz. Bij zijn debuut als basisspeler opende hij in de 11e minuut de score. De in Duitsland geboren Yildiz, 18 jaar pas en al Turks international, rondde een solo af met een schot in de korte hoek.
Frosinone, dat afgelopen week verraste met een 4-0-zege bij Napoli in het Italiaanse bekertoernooi, kwam kort na rust op gelijke hoogte. Jaime Báez drong vanaf de rechterkant het strafschopgebied binnen en passeerde doelman Wojciech Szczesny met een schuiver.
Met een kopbal, op aangeven van Weston McKennie, zorgde de voor Yildiz ingevallen Vlahovic voor de beslissing. Daarmee kwam Juventus op 40 punten uit zeventien duels. Koploper Internazionale heeft 1 punt meer en neemt het later op zaterdag op tegen Lecce.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - De Engelse verdediger Jarell Quansah is door de FIFA voor twee wedstrijden geschorst nadat hij rood kreeg in de achtste finale op het WK voetbal tegen Mexico. Hij moet de straf direct uitzitten, wat betekent dat hij de kwartfinale tegen Noorwegen en een eventuele halve finale tegen Argentinië of Zwitserland mist.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en technisch directeur van de club Mo Allach hebben aangifte gedaan van identiteitsfraude. Dat bevestigt een woordvoerder van de club donderdag na berichtgeving van RTV Noord en de NOS. Oplichters zouden zich op de transfermarkt hebben voorgedaan als Allach en zijn club en zo spelers en zaakwaarnemers om de tuin hebben geleid.
5 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sean Steur heeft Ajax definitief verruild voor Newcastle United. De 18-jarige middenvelder heeft bij de club uit de Premier League een contract voor vijf seizoenen getekend.
6 uur geledenCAÏRO (ANP/RTR) - De Egyptische voetbalbond heeft het contract met bondscoach Hossam Hassan verlengd. Volgens lokale media loopt het contract tot en met 2030. Egypte werd dinsdag uitgeschakeld in de achtste finales van het WK door Argentinië (2-3), door drie late doelpunten van de titelverdediger.
21 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Rafael Márquez is woensdag officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van Mexico. De 47-jarige oud-international van Mexico was assistent onder Javier Aguirre, die maandag opstapte na de uitschakeling op het WK voetbal. De naam van Márquez werd al genoemd als waarschijnlijke opvolger.
22 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Başar Önal verruilt NEC voor het Franse LOSC Lille. Dat maakte de club uit Nijmegen bekend. De 22-jarige aanvaller had nog een contract tot medio 2028. NEC spreekt van een transferrecord voor de club.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Dick Schreuder heeft de Rinus Michels Award voor de beste coach van het afgelopen Eredivisieseizoen gewonnen. De 54-jarige trainer van NEC was samen met Anthony Correia (voorheen Telstar, nu FC Utrecht) en Peter Bosz van PSV genomineerd. Bosz mocht de prijs de afgelopen twee jaar in ontvangst nemen.
1 dag geleden