Vlaar verlengt contract bij AZ met een jaar
ALKMAAR (ANP) - Ron Vlaar heeft zijn contract bij AZ met een jaar verlengd. De 35-jarige verdediger begint daarmee aan zijn achtste seizoen bij de Alkmaarse club. "Het blijft voor mij speciaal om hier te spelen."
In het afgelopen wegens de coronacrisis vroegtijdig beëindigde seizoen speelde Vlaar in twintig wedstrijden, verdeeld over de eredivisie, Europa League en de KNVB-Beker. Zijn laatste wedstrijd was het gewonnen thuisduel met RKC Waalwijk (4-0), waarna hij geblesseerd raakte. Inmiddels is Vlaar daarvan hersteld.
"Ik ben superblij met deze contractverlenging", zegt Vlaar. "Het is een feit dat het einde van mijn loopbaan steeds dichterbij komt. Wanneer dat is, laat ik bepalen door hoe ik me voel. Met name in 2019 heb ik veel wedstrijden op een hoog niveau gespeeld, dus ik heb de overtuiging dat ik het nog kan."
Trots
"Het maakt me bovendien trots dat er toch weer een jaar bij komt", vervolgt Vlaar op de website van de club. "Het blijft iets speciaals om voor AZ te spelen. De club is in zijn algemeenheid heel goed bezig. Met een duidelijke visie, een plan en ambitie willen we meedoen om de titel. Afgelopen seizoen konden we dat helaas net niet afmaken, maar we willen deze lijn keihard doortrekken. Daar heb ik onwijs veel zin in."
Directeur voetbalzaken Max Huiberts zegt: "We beseffen dat Ron af en toe periodes mist, maar afgelopen seizoen is hij wel weer heel belangrijk geweest. Hij is nog altijd één brok energie en spieren en heeft echt de wil om iets te winnen met AZ. Dat is op zijn leeftijd superbijzonder."
Vlaar begon zijn loopbaan bij AZ. Hij stapte in 2006 over naar Feyenoord en kwam vervolgens uit voor Aston Villa. In 2015 keerde hij terug naar Alkmaar.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft met een doelpunt bijgedragen aan de overwinning van Tottenham Hotspur op Crystal Palace in de Premier League. Het werd 2-0.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn goede reeks voortgezet met een kleine zege op NEC. Het werd 1-0 in het Abe Lenstra-stadion. Dylan Vente was halverwege de tweede helft de maker van het doelpunt.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van koploper Feyenoord. De regerend landskampioen liet hekkensluiter Willem II in het Philips Stadion met 7-0 kansloos. Trainer Jurgen Streppel zat sinds zijn aanstelling van woensdag voor het eerst op de bank bij Willem II.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De topper in de Bundesliga tussen Bayern München en Borussia Dortmund heeft geen winnaar opgeleverd. De ontmoeting in München tussen de twee koplopers eindigde in 2-2.
2 uur geledenUDINE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw zijn waarde voor AS Roma bewezen. De Nederlandse aanvaller scoorde in de door zijn club met 5-2 gewonnen uitwedstrijd tegen Udinese één doelpunt. Voor Malen betekende het zijn achtste treffer dit seizoen in de Serie A.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Koploper Feyenoord heeft in de Eredivisie kostbare punten verspeeld. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst miste in de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard de nodige kansen en zag de Limburgers in de slotfase langszij komen: 1-1.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Koploper Manchester City heeft voor de tweede keer op rij verloren in de Premier League. Het elftal van trainer Enzo Maresca ging onderuit tegen nummer 3 Brighton & Hove Albion: 0-1. Vorige week was Aston Villa met 2-1 te sterk voor Manchester City.
4 uur geleden