Vitesse zonder zieke aanvaller in vorm Hadj-Moussa
ARNHEM (ANP) - Vitesse speelt de Gelderse derby tegen NEC zonder Anis Hadj-Moussa. De vleugelaanvaller is ziek, meldt de ploeg uit Arnhem vlak voor aanvang van de wedstrijd.
De Algerijn was de laatste weken op dreef bij de club van trainer Edward Sturing. De coach liet zich echter vrijdag nog vrij negatief uit over Hadj-Moussa. "Ik vind dat hij met andere dingen bezig is dan Vitesse. Daarnaast is hij al een paar keer te laat gekomen. Dat stoort me mateloos", zei Sturing.
Hadj-Moussa voetbalt vanaf komend seizoen voor Feyenoord. De Rotterdamse club meldde deze week dat er een akkoord is bereikt met het Belgische Patro Eisden over een transfer van de aanvaller. Hij heeft voor vijf jaar getekend.
Vitesse vecht tegen degradatie. De Arnhemmers staan voorlaatste met 1 punt meer dan Volendam en 5 punten minder dan nummer 16 Excelsior.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
27 minuten geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.
2 uur geleden