Vitesse zonder zieke aanvaller in vorm Hadj-Moussa
ARNHEM (ANP) - Vitesse speelt de Gelderse derby tegen NEC zonder Anis Hadj-Moussa. De vleugelaanvaller is ziek, meldt de ploeg uit Arnhem vlak voor aanvang van de wedstrijd.
De Algerijn was de laatste weken op dreef bij de club van trainer Edward Sturing. De coach liet zich echter vrijdag nog vrij negatief uit over Hadj-Moussa. "Ik vind dat hij met andere dingen bezig is dan Vitesse. Daarnaast is hij al een paar keer te laat gekomen. Dat stoort me mateloos", zei Sturing.
Hadj-Moussa voetbalt vanaf komend seizoen voor Feyenoord. De Rotterdamse club meldde deze week dat er een akkoord is bereikt met het Belgische Patro Eisden over een transfer van de aanvaller. Hij heeft voor vijf jaar getekend.
Vitesse vecht tegen degradatie. De Arnhemmers staan voorlaatste met 1 punt meer dan Volendam en 5 punten minder dan nummer 16 Excelsior.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
50 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
17 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
19 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
1 dag geleden