Vitesse zonder zieke aanvaller in vorm Hadj-Moussa
ARNHEM (ANP) - Vitesse speelt de Gelderse derby tegen NEC zonder Anis Hadj-Moussa. De vleugelaanvaller is ziek, meldt de ploeg uit Arnhem vlak voor aanvang van de wedstrijd.
De Algerijn was de laatste weken op dreef bij de club van trainer Edward Sturing. De coach liet zich echter vrijdag nog vrij negatief uit over Hadj-Moussa. "Ik vind dat hij met andere dingen bezig is dan Vitesse. Daarnaast is hij al een paar keer te laat gekomen. Dat stoort me mateloos", zei Sturing.
Hadj-Moussa voetbalt vanaf komend seizoen voor Feyenoord. De Rotterdamse club meldde deze week dat er een akkoord is bereikt met het Belgische Patro Eisden over een transfer van de aanvaller. Hij heeft voor vijf jaar getekend.
Vitesse vecht tegen degradatie. De Arnhemmers staan voorlaatste met 1 punt meer dan Volendam en 5 punten minder dan nummer 16 Excelsior.
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. De titelverdediger ging met 3-0 onderuit bij het Brighton & Hove Albion van keeper Bart Verbruggen en Pascal Struijk.
15 minuten geledenLONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - De Duitse vrouwenvoetbalcompetitie wordt vanaf het seizoen 2027/2028 organisatorisch onafhankelijk van de mannencompetitie. Daarvoor heeft de Duitse voetbalbond (DFB) vrijdag in een buitengewone vergadering toestemming gegeven.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft vrijdag de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie in handen genomen. Het elftal van de Braziliaanse trainer Filipe Luís versloeg RC Lens in de slotfase met 2-1.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de derde thuiswedstrijd van dit seizoen met ruime cijfers gewonnen. De regerend landskampioen versloeg Union Berlin in de Duitse competitie met 7-0. Bij rust was de stand al 3-0. De van PSV overgekomen Ismael Saibari maakte als invaller zijn eerste doelpunt voor Bayern.
20 uur geledenALMERE (ANP) - Heracles Almelo is in de eerste divisie niet langer zonder puntenverlies. De Overijsselse club ging in de slotfase met 1-0 onderuit bij Almere City FC. De Belg Martin Wasinski maakte in de 80e minuut het doelpunt.
20 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na ruim een maand weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in de Euroborg met 3-0 te sterk voor PEC Zwolle.
20 uur geleden