Vitesse zonder Broja vanwege positieve coronatest
ARNHEM (ANP) - Vitesse moet het in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen doen zonder Armando Broja. De Albanese aanvaller, in elf competitieduels goed voor vijf doelpunten, is positief getest op het coronavirus. Loïs Openda keert daarom in Arnhem terug in de basis.
De Belg vormt vanaf 12.15 uur de voorhoede met de Algerijn Oussama Darfalou. Trainer Thomas Letsch geeft de Noor Sondre Tronstad op het middenveld de voorkeur boven Thomas Bruns. Verdediger Million Manhoef heeft een basisplaats omdat Eli Dasa (corona) en Idrissa Touré (schorsing) ontbreken. Touré werd vorige week tegen PEC Zwolle met rood van het veld gestuurd. Met tien man gaf Vitesse een voorsprong uit handen en verloor het voor de tweede keer dit seizoen (2-1).
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
23 uur geleden