Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse zonder Bazoer tegen Rapid, Letsch toch vol vertrouwen

Vitesse zonder Bazoer tegen Rapid, Letsch toch vol vertrouwen

ARNHEM (ANP) - Vitesse moet donderdag tegen Rapid Wien in de Conference League de laatste zestien proberen te bereiken zonder Riechedly Bazoer. De 25-jarige verdediger is nog niet fit genoeg, nadat hij zich vorige week na een training vlak voor de heenwedstrijd in Oostenrijk niet goed voelde. Bazoer is op de weg terug maar trainde woensdag niet mee bij de Arnhemmers, die donderdag in eigen huis een 2-1 achterstand moeten proberen goed te maken.

Oefenmeester Thomas Letsch vertrouwt erop dat Vitesse ook zonder Bazoer en de geschorste aanvaller Loïs Openda in staat is ten koste van Rapid op het Europese podium actief te blijven. "We zijn er klaar voor. Het is een historische kans", zei Letsch. Hij gaf grif toe dat Vitesse dan wel van begin af aan alert en agressief strijd moet leveren. De start was de laatste tijd vaak slecht, met een snelle achterstand tot gevolg.

"Het is inderdaad een terugkerend verhaal", beaamde Letsch. "Dat moet echt veranderen. In Wenen speelden we ook een slechte eerste helft. Met name in beide doelgebieden was het niet goed. In de tweede helft controleerden we in balbezit en verdienden we meer. Laten we hopen dat we het 2-1 verlies nu kunnen rechtzetten. Als we erin geloven en in de wedstrijd blijven, dan is alles mogelijk. Dat hebben we ook weer in Utrecht gezien."

De Arnhemse trainer rekent daarbij op de steun van het publiek. "Laten we hopen op een zo vol mogelijk stadion. Ik wil me ook tot de supporters wenden: kom naar het stadion, we hebben jullie nodig. We houden allemaal van Europees voetbal en kijken ontzettend uit naar deze wedstrijd."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

4 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

4 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

4 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

5 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

8 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

8 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

8 uur geleden