Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse zonder Bazoer tegen Rapid, Letsch toch vol vertrouwen

Vitesse zonder Bazoer tegen Rapid, Letsch toch vol vertrouwen

ARNHEM (ANP) - Vitesse moet donderdag tegen Rapid Wien in de Conference League de laatste zestien proberen te bereiken zonder Riechedly Bazoer. De 25-jarige verdediger is nog niet fit genoeg, nadat hij zich vorige week na een training vlak voor de heenwedstrijd in Oostenrijk niet goed voelde. Bazoer is op de weg terug maar trainde woensdag niet mee bij de Arnhemmers, die donderdag in eigen huis een 2-1 achterstand moeten proberen goed te maken.

Oefenmeester Thomas Letsch vertrouwt erop dat Vitesse ook zonder Bazoer en de geschorste aanvaller Loïs Openda in staat is ten koste van Rapid op het Europese podium actief te blijven. "We zijn er klaar voor. Het is een historische kans", zei Letsch. Hij gaf grif toe dat Vitesse dan wel van begin af aan alert en agressief strijd moet leveren. De start was de laatste tijd vaak slecht, met een snelle achterstand tot gevolg.

"Het is inderdaad een terugkerend verhaal", beaamde Letsch. "Dat moet echt veranderen. In Wenen speelden we ook een slechte eerste helft. Met name in beide doelgebieden was het niet goed. In de tweede helft controleerden we in balbezit en verdienden we meer. Laten we hopen dat we het 2-1 verlies nu kunnen rechtzetten. Als we erin geloven en in de wedstrijd blijven, dan is alles mogelijk. Dat hebben we ook weer in Utrecht gezien."

De Arnhemse trainer rekent daarbij op de steun van het publiek. "Laten we hopen op een zo vol mogelijk stadion. Ik wil me ook tot de supporters wenden: kom naar het stadion, we hebben jullie nodig. We houden allemaal van Europees voetbal en kijken ontzettend uit naar deze wedstrijd."

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

4 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

5 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

6 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

8 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

9 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

11 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

11 uur geleden