Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse zoekt alternatieve mogelijkheden na afhaken investeerder

Vitesse zoekt alternatieve mogelijkheden na afhaken investeerder

ARNHEM (ANP) - Vitesse moet op zoek naar "alternatieve mogelijkheden", nadat een potentiële investeerder vlak voor de deadline van maandagavond is afgehaakt. "En daar zijn wij al volle bak mee bezig", meldde algemeen directeur Edwin Reijntjes van de noodlijdende club.

"Alle opties liggen op tafel", zei Reijntjes een dag na de deadline op de website. "We zijn in gesprek met een geïnteresseerde Nederlandse partij en daarnaast kijken wij of we zelfstandig gelden op kunnen halen, in ruil voor zekerheden (een onderpand, bijvoorbeeld). Alle hulp is hierbij welkom, met name via de STAK (Sterkhouders Vitesse)."

Vitesse had tot maandag 23.59 uur de tijd om een sluitende begroting (met garantstellingen) aan te leveren bij de licentiecommissie van de KNVB. Als die wordt goedgekeurd, blijft Vitesse behouden voor het profvoetbal. De club kon echter de begroting niet dekkend aanleveren, nadat een geïnteresseerde partij voor de aandelen van Vitesse zich op het laatste moment had teruggetrokken.

Onderhandelingen met Parry

Er leek volgens Vitesse "op hoofdlijnen een akkoord te zijn" met de partij. "Door diverse omstandigheden, waaronder de stroeve onderhandelingen met Coley Parry en onzekerheden omtrent de licentie, is de initieel beoogde eigenaar in het overnameproces afgehaakt", schreef de club op de site over de Amerikaanse schuldeiser die 14,3 miljoen euro claimt.

"Tot gisteren leek nagenoeg alles in kannen en kruiken en dan toch klapt het", baalt Reijntjes. "Met name omdat de desbetreffende partij niet tot een deal komt met Coley Parry. Het is zo frustrerend dat we ook op dit moment weer zo enorm afhankelijk zijn van externe factoren."

Meer uit Voetbal

16 Feyenoord-supporters aangehouden in Stuttgart na vernielingen

STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.

53 minuten geleden
AZ buigt in Conference League voor Crystal Palace: 1-3

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.

8 uur geleden
VfB Stuttgart neemt in slotfase afstand van Feyenoord

STUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).

8 uur geleden
Voormalig Ajax-trainer Farioli: blij om coach van Porto te zijn

UTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.

8 uur geleden
FC Utrecht pakt tegen FC Porto met 10 man eerste punt in Europa

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.

10 uur geleden
Go Ahead Eagles kan tegen RB Salzburg niet opnieuw stunten

SALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .

10 uur geleden
Feyenoord begint met Borges en Larin tegen VfB Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.

10 uur geleden