Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse zet Heracles Almelo opnieuw uit KNVB-beker

Vitesse zet Heracles Almelo opnieuw uit KNVB-beker

ALMELO (ANP) - Vitesse heeft voor het tweede seizoen op rij Heracles Almelo uitgeschakeld in het KNVB-bekertoernooi. De Arnhemse club zegevierde in Twente met 2-0. In oktober 2018 was de uitslag hetzelfde.

Vitesse kwam snel op voorsprong uit een indraaiende vrije trap van Oussama Tannane (ex-Heracles), waarop doelman Michael Brouwer zich verkeek (0-1). Brouwer is de reservekeeper van de ploeg uit Twente. In het bekertoernooi mag hij wel altijd aantreden. Beide ploegen waren daarna tot aan de rust niet in staat om hun aanvallers in stelling te brengen.

Met een dubbele wissel trachtte trainer Frank Wormuth van Heracles zijn machteloze ploeg van nieuwe impulsen te voorzien. Doelman Remko Pasveer (oud-Heracles) kreeg het inderdaad wat drukker, maar hij kwam niet in grote problemen.

Na een uur verdubbelde Tim Matavz met een fraaie voetbeweging de marge, na goed voorbereidend werk van Tannane. Daarna speelde het betere Vitesse een gewonnen wedstrijd. In de kwartfinales komt de Arnhemse ploeg uit tegen de winnaar van het duel tussen Ajax en Spakenburg, later op woensdagavond.

Meer uit Voetbal

PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

10 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

13 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

15 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

15 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

21 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

21 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

21 uur geleden