Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse wint voor het eerst dit seizoen in eigen stadion

Vitesse wint voor het eerst dit seizoen in eigen stadion

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd gewonnen. De Arnhemmers waren in de Gelredome met 2-0 te sterk voor Heracles Almelo.

Het was voor Vitesse de derde overwinning van het seizoen. Eerder werden NEC (1-3) en FC Volendam (1-2) verslagen. Vitesse, waar Edward Sturing interim-trainer is na het ontslag van Phillip Cocu, heeft nu 11 punten. Hekkensluiter Volendam heeft er 8. Almere City en RKC hebben 2 punten meer dan Vitesse.

De 20-jarige Gyan de Regt zette Vitesse na 20 minuten op voorsprong met een schot met links en de Fransman Amine Boutrah, de vervanger van de moegestreden uitblinker De Regt, maakte er ruim een kwartier voor tijd 2-0 van. Beiden hadden nog nooit gescoord voor Vitesse.

Strafschop

Vitesse-keeper Eloy Room keerde na dik een half uur een strafschop van Emil Hansson. Room had de penalty zelf veroorzaakt. Vorig weekend pakte de doelman ook al een penalty, toen van Fortuna Sittard-speler Kaj Sierhuis.

Voor Heracles, dat pas 5 punten pakte in uitduels, was het de zesde nederlaag in de Eredivisie sinds begin oktober. De Almeloërs hebben al 35 treffers geïncasseerd, het meeste na FC Volendam.

Er waren ruim 17.000 supporters op het duel afgekomen, het hoogste aantal van dit seizoen.

Meer uit Voetbal

Voormalig Tottenham-speler Wanyama beëindigt loopbaan

NAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

12 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

12 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

13 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

17 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

18 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

18 uur geleden