Vitesse wint verdiend van VfL Bochum
BOCHUM (ANP) - Vitesse heeft donderdag een oefenwedstrijd tegen VfL Bochum, dat is gepromoveerd naar de Duitse Bundesliga, met 2-1 gewonnen. Dat was verdiend. De Arnhemse doelpunten kwamen na rust op naam van Riechedly Bazoer, voor wie een basisplaats was gereserveerd, en Loïs Openda.
Voor VfL trof aanwinst Takuma Asona doel. Zijn treffer betekende de 1-1, die amper vier minuten op het scorebord stond. Doelman Jeroen Houwen voorkwam in de slotfase tot twee keer toe met een knappe redding de gelijkmaker. Bochum oefent zaterdagmiddag ter voorbereiding op de competitie nog tegen FC Utrecht.
Voor Vitesse was het de generale repetitie voor het Europese optreden in de Conference League. Eerste tegenstander daarin is FC Dundalk of Levadia Tallinn.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
32 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
9 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
10 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
10 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
12 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
12 uur geleden