Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse wint na zes duels weer in eredivisie

Vitesse wint na zes duels weer in eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Vitesse heeft na zes vergeefse pogingen weer eens een wedstrijd in de eredivisie gewonnen. De club uit Arnhem brak na rust het verzet van FC Twente in de Veste van Enschede: 0-3.

Met interim-trainer Joseph Oosting op de bank haalde Vitesse vier punten uit de laatste twee duels, na het gelijkspel van vorige week tegen Feyenoord (0-0). Hij is de tijdelijke opvolger van Leonid Sloetski, die opstapte na vijf nederlagen op een rij.

Bryan Linssen had met zijn negende en tiende competitietreffer een groot aandeel in de eerste zege van Vitesse in zeven competitieduels. Ook doelman Remko Pasveer was weer belangrijk voor de club uit de hoofdstad van Gelderland. Hij voorkwam voor rust tot tweemaal toe dat Keito Nakamura de score opende voor FC Twente.

Bryan Linssen maakte in de 51e minuut het eerste doelpunt van Vitesse, na een lange trap van Pasveer. De keeper van Vitesse bereidde eerder dit seizoen al twee competitiedoelpunten voor. Tien minuten na de openingstreffer strafte Nouha Dicko slechte verdedigen van Peet Bijen genadeloos af. Op aangeven van Tim Matavz tekende Linssen ook voor de 0-3.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino verzekert deelname Iran aan WK voetbal

ANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."

1 uur geleden
Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

3 uur geleden
Oud-voetbalinternational Kuijs (94) overleden

BREDA (ANP) - Oud-voetbalinternational Kees Kuijs is op 94-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat bevestigd aan het ANP. Kuijs was speler van NAC Breda en HFC Haarlem en speelde 43 interlands tussen 1955 en 1962. Hij was de oudste nog levende oud-international van het Nederlands elftal.

5 uur geleden
Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

18 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

21 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

21 uur geleden