Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse wint in Heerenveen door doelpunt Openda in blessuretijd

Vitesse wint in Heerenveen door doelpunt Openda in blessuretijd

HEERENVEEN (ANP) - Vitesse heeft in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen een zwaarbevochten zege geboekt. Loïs Openda bezorgde de Arnhemmers met een kopbal in blessuretijd de vijfde uitzege van het seizoen: 1-2.

Heerenveen speelde bijna de hele wedstrijd met een man minder. Ibrahim Dresevic bewees de thuisploeg na 10 minuten een slechte dienst door na een slordigheid in de defensie Openda naar de grond te trekken. Scheidsrechter Martin van den Kerkhof was onverbiddelijk en stuurde de Kosovaar weg.

Toch was het Heerenveen dat in de extra tijd van de eerste helft de leiding nam. Milan van Ewijk schoot fraai raak. Openda maakte 10 minuten na rust gelijk. De 1-1 leverde discussie op omdat arbiter Van den Kerkhof de bal beroerde en dat was in het voordeel van de bezoekers.

Bosz

Vitesse heeft van alle clubs in de Eredivisie de meeste punten gepakt in uitwedstrijden: 15. De ploeg van trainer Thomas Letsch won de laatste vier uitduels in de Eredivisie. De laatste keer dat Vitesse vier uitwedstrijden op rij won in de competitie was tussen oktober en december 2013. Destijds was Peter Bosz de trainer.

Voor Heerenveen was het de derde opeenvolgende nederlaag op eigen veld. Ook FC Twente (2-3) en Ajax (0-2) wonnen de afgelopen weken in Friesland.

Meer uit Voetbal

Timber en De Lange zien trainer De Zerbi vertrekken bij Marseille

MARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.

19 minuten geleden
Chelsea geeft 2-0-voorsprong weg en speelt gelijk tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.

10 uur geleden
Slot beleeft 'zwaarste seizoen' met 'ondermaats' Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."

19 uur geleden
Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

21 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

23 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

23 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

1 dag geleden