Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse wint in Heerenveen door doelpunt Openda in blessuretijd

Vitesse wint in Heerenveen door doelpunt Openda in blessuretijd

HEERENVEEN (ANP) - Vitesse heeft in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen een zwaarbevochten zege geboekt. Loïs Openda bezorgde de Arnhemmers met een kopbal in blessuretijd de vijfde uitzege van het seizoen: 1-2.

Heerenveen speelde bijna de hele wedstrijd met een man minder. Ibrahim Dresevic bewees de thuisploeg na 10 minuten een slechte dienst door na een slordigheid in de defensie Openda naar de grond te trekken. Scheidsrechter Martin van den Kerkhof was onverbiddelijk en stuurde de Kosovaar weg.

Toch was het Heerenveen dat in de extra tijd van de eerste helft de leiding nam. Milan van Ewijk schoot fraai raak. Openda maakte 10 minuten na rust gelijk. De 1-1 leverde discussie op omdat arbiter Van den Kerkhof de bal beroerde en dat was in het voordeel van de bezoekers.

Bosz

Vitesse heeft van alle clubs in de Eredivisie de meeste punten gepakt in uitwedstrijden: 15. De ploeg van trainer Thomas Letsch won de laatste vier uitduels in de Eredivisie. De laatste keer dat Vitesse vier uitwedstrijden op rij won in de competitie was tussen oktober en december 2013. Destijds was Peter Bosz de trainer.

Voor Heerenveen was het de derde opeenvolgende nederlaag op eigen veld. Ook FC Twente (2-3) en Ajax (0-2) wonnen de afgelopen weken in Friesland.

Meer uit Voetbal

Politie Nieuw-Zeeland onderzoekt beschuldiging speler Kaapverdië

AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.

3 uur geleden
De Jong vindt titel met Barcelona specialer door zege op Real

BARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

12 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

12 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

12 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

14 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

16 uur geleden