Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse wil Van den Brom als coach: iets positiefs voor achterban

Vitesse wil Van den Brom als coach: iets positiefs voor achterban

ARNHEM (ANP) - Vitesse hoopt John van den Brom snel aan te stellen als trainer voor volgend seizoen. Algemeen directeur Edwin Reijntjes is daarover met de voormalig speler en coach van de club in gesprek. "Het zou mooi zijn als John terugkeert bij de club, ook voor de achterban. Dan gebeurt er weer een keer iets positiefs", zegt Reijntjes op een persconferentie van de gedegradeerde club.

"Het zou ook logisch zijn. John is een clubman. We geven in de gesprekken wel een duidelijk perspectief: we kunnen wel een aanbieding doen, maar het kan zijn dat er over een paar weken geen club meer is", aldus Reijntjes over de zorgwekkende situatie bij het ook op financieel vlak noodlijdende Vitesse.

Van den Brom (57) heeft volgens verschillende media aangegeven alleen in te willen stappen als er gelijk mee kan worden gedaan om promotie naar de Eredivisie. "Dat zou een mirakel zijn als ik kijk naar onze mogelijkheden", tempert Reijntjes gelijk de verwachtingen.

Edward Sturing is tot eind dit seizoen trainer van Vitesse en maakte eerder al bekend niet door te willen. Van den Brom werd eind vorig jaar ontslagen bij het Poolse Lech Poznan.

De 60-jarige Sturing zegt op de persconferentie wel graag in een andere rol door te willen bij Vitesse. "Als de club overeind blijft, wil ik heel graag meehelpen de boel weer op poten te zetten. Ik denk dat daar wel een rol voor mij is weggelegd", aldus de interim-trainer, die al voor de zevende keer de leiding heeft in Arnhem.

Meer uit Voetbal

Ajax komt thuis niet verder dan gelijkspel tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.

53 minuten geleden
Sc Heerenveen boekt bij Sparta tweede zege van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.

2 uur geleden
Dortmund neemt koppositie weer over na nipte zege bij Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.

2 uur geleden
AS Roma en Malen spelen gelijk in topper tegen Internazionale

ROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.

2 uur geleden
ADO na gelijkspel tegen Cambuur nog altijd zonder Eredivisiezege

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.

4 uur geleden
Titelverdediger Arsenal hard onderuit bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. De titelverdediger ging met 3-0 onderuit bij het Brighton & Hove Albion van keeper Bart Verbruggen en Pascal Struijk.

5 uur geleden
Van Hecke en Van de Ven verliezen weer met Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.

7 uur geleden