Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse wil in coronacrisis over huur GelreDome praten

Vitesse wil in coronacrisis over huur GelreDome praten

ARNHEM (ANP) - Vitesse wil met de directie van GelreDome om te tafel om over de huurverplichting van het stadion te praten. De club zou financieel hard zijn getroffen door het coronavirus.

Michael van de Kuit, eigenaar van het stadion, heeft voorlopig weinig coulance met de eredivisionist uit Arnhem. "Wel de spelers betalen, wel het management betalen, maar niet het stadion? Dat gaat niet", zegt hij tegen Quotenet.

"Iedereen roept niet te gaan betalen, kwijtschelding te willen of opschortingen", vervolgt Van de Kuit. "Maar toen het de huurders goed ging, kregen de beleggers ook niets extra, toch? Bovendien vind ik primair dat ondernemers een buffer moeten hebben. Want iedereen betalen, alleen de huisbaas niet? Dat gaat niet. Laat die Russische miljardair van ze maar even bijstorten", doelt hij op Valeriy Oyf, de Russische grootaandeelhouder van de club uit Arnhem.

Vitesse komt dinsdagavond nog met een verklaring. De club betaalt jaarlijks zo'n 1,8 miljoen euro voor het gebruik van het GelreDome.

Meer uit Voetbal

Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

57 minuten geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

2 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

4 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

4 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

11 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

14 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

15 uur geleden