Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse wil in alle onrust laatste plaats Eredivisie verlaten

Vitesse wil in alle onrust laatste plaats Eredivisie verlaten

ARNHEM (ANP) - Vitesse wil na een roerige week de laatste plaats van de Eredivisie verlaten. De club uit Arnhem neemt het zondag voor eigen publiek op tegen FC Volendam, dat op basis van een beter doelsaldo op de zeventiende positie van de ranglijst staat. "Winnen is zeker nu het beste medicijn voor ons", blikte trainer Edward Sturing vooruit tijdens een persmoment.

Vitesse kreeg woensdag slecht nieuws van de onafhankelijke licentiecommissie, die de overname van de club door een Amerikaanse investeringsgroep onder aanvoering van Coley Parry afwees. De Gelderse club is in beroep gegaan tegen die beslissing en wil ook een bodemprocedure tegen ING starten. Die bank zou de rekening van de club willen opheffen, omdat de Rus Valeri Oyf officieel nog eigenaar van Vitesse is. Dat ligt gevoelig na de inval van Rusland in Oekraïne.

In al die onrust moet Sturing presteren met Vitesse. Hij kan tijdens het duel met FC Volendam geen beroep doen op verdediger Nicolas Isimat-Mirin. De kans is groot dat de geschorste Dominik Oroz de geschorste Fransman vervangt. Vitesse won eerder dit seizoen de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-1.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

5 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

14 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

15 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

15 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

15 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

17 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

18 uur geleden