Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse weet weer wat winnen is na zege bij Heerenveen

Vitesse weet weer wat winnen is na zege bij Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Vitesse heeft voor het eerst sinds 22 oktober weer een overwinning geboekt. De ploeg van Phillip Cocu was met 3-1 te sterk voor sc Heerenveen.

Ondanks de zege blijft Vitesse op de veertiende plaats staan met 19 punten uit negentien wedstrijden. Nummer 8 Heerenveen heeft 27 punten.

De ogen waren voor aanvang gericht op de dug-out van Vitesse, waar Davy Pröpper plaatsnam als bankzitter. De 31-jarige middenvelder, die vorig jaar bij PSV abrupt stopte als voetballer, keerde terug in het profvoetbal met een contract tot 2024 bij de Arnhemmers.

Goede kans

Vitesse kreeg al snel een goede kans om de score te openen. Na een fraaie pass van Million Manhoef wist Matus Bero de bal echter niet langs Xavier Mous, de vervanger van de geblesseerde Andries Noppert, te krijgen. Kjell Scherpen redde daarna op een schot van Heerenveen-aanvaller Amin Sarr.

De Friezen kwamen in de 21e minuut alsnog op 1-0 via Pelle van Amersfoort. De middenvelder werd weggestuurd op de linkerflank, trok naar binnen en mikte de bal in de verre hoek. Tien minuten later stond het alweer gelijk, nadat Bartosz Bialek een verkeerd geraakte inzet van Manhoef voor zijn voeten had gekregen, 1-1.

Fraaie combinatie

Vitesse kwam vlak voor rust op 2-1 dankzij een treffer van Gabriel Vidovic. Manhoef besliste vervolgens de wedstrijd na een fraaie combinatie met Bero. Pröpper maakte in de 66e minuut zijn rentree als invaller.

Meer uit Voetbal

Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

5 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

5 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

7 uur geleden
Heracles huurt Zweedse middenvelder Ahlstrand van St. Pauli

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.

9 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus bij geplaagd Tottenham drie maanden aan de kant

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.

10 uur geleden
PSV neemt Belgisch recordinternational over van Leicester City

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.

11 uur geleden
Mourinho verplicht spelers Benfica op trainingscomplex te blijven

LISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.

11 uur geleden