Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse weet thuis niet te winnen van RKC

Vitesse weet thuis niet te winnen van RKC

ARNHEM (ANP) - Vitesse is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk te winnen. De nummer 3 van de Eredivisie kwam in de eigen Gelredome niet verder dan 1-1.

Riechedly Bazoer bracht Vitesse in de 71e minuut nog wel op voorsprong; hij leek de bal voor te willen geven, maar zijn schot met links vanaf de linkerflank verdween zowaar over keeper Kostas Lamprou in het Waalwijkse doel. Vier minuten later maakte Richard van der Venne echter al gelijk met een schitterende uithaal in de bovenhoek. Voor Van der Venne was het zijn tweede doelpunt van het seizoen.

In het laatste kwartier bleven grote kansen uit en ook invaller Oussama Darfalou, die in de ploeg kwam voor Loïs Openda, wist het verschil niet te maken. Vitesse kwam in de hele wedstrijd tot slechts zeven schoten.

Vitesse had de afgelopen twee thuiswedstrijden - tegen FC Utrecht en FC Groningen - nog met 1-0 gewonnen. Woensdag verloor Vitesse met 4-1 van VVV-Venlo, waar Georgios Giakoumakis vier keer scoorde.

RKC kwam door het gelijkspel op 15 punten, evenveel als vorig seizoen in 26 wedstrijden. De Waalwijkers, die vijftiende staan, stonden onderaan toen het coronavirus een einde maakte aan het seizoen.

Meer uit Voetbal

PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

2 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

6 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

7 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

7 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

7 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

9 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

10 uur geleden