Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse weet thuis niet te winnen van RKC

Vitesse weet thuis niet te winnen van RKC

ARNHEM (ANP) - Vitesse is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk te winnen. De nummer 3 van de Eredivisie kwam in de eigen Gelredome niet verder dan 1-1.

Riechedly Bazoer bracht Vitesse in de 71e minuut nog wel op voorsprong; hij leek de bal voor te willen geven, maar zijn schot met links vanaf de linkerflank verdween zowaar over keeper Kostas Lamprou in het Waalwijkse doel. Vier minuten later maakte Richard van der Venne echter al gelijk met een schitterende uithaal in de bovenhoek. Voor Van der Venne was het zijn tweede doelpunt van het seizoen.

In het laatste kwartier bleven grote kansen uit en ook invaller Oussama Darfalou, die in de ploeg kwam voor Loïs Openda, wist het verschil niet te maken. Vitesse kwam in de hele wedstrijd tot slechts zeven schoten.

Vitesse had de afgelopen twee thuiswedstrijden - tegen FC Utrecht en FC Groningen - nog met 1-0 gewonnen. Woensdag verloor Vitesse met 4-1 van VVV-Venlo, waar Georgios Giakoumakis vier keer scoorde.

RKC kwam door het gelijkspel op 15 punten, evenveel als vorig seizoen in 26 wedstrijden. De Waalwijkers, die vijftiende staan, stonden onderaan toen het coronavirus een einde maakte aan het seizoen.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

3 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

3 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

4 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

5 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

6 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

6 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

6 uur geleden