Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse voelt zich nu zeker van eerste Europese overwintering

Vitesse voelt zich nu zeker van eerste Europese overwintering

ARNHEM (ANP) - Vitesse voelt zich zeker van een vervolg in de Conference League. Volgens de Arnhemse club heeft Tottenham Hotspur geen beroep aangetekend tegen het oordeel van de tuchtcommissie van de Europese voetbalbond UEFA. Trainer Antonio Conte had vorige week wel gezegd dat de Spurs zich niet neerleggen bij de uitschakeling in de Conference League.

De Engelse club had tien dagen de tijd om in beroep te gaan. Die termijn is nu verstreken en volgens Vitesse is een beroep uitgebleven. "De eerste Europese overwintering in onze clubhistorie is nu helemáál officieel", schrijft de club op Twitter. Op de website van de UEFA staan Vitesse en Tottenham Hotspur nog wel bij elkaar als tegenstander van Rapid Wien in de eerste knock-outronde van de Conference League. Die wedstrijden zijn op 17 en 24 februari.

Tottenham Hotspur kon vanwege een golf aan coronabesmettingen binnen de selectie van Conte op de laatste speeldag van de groepsfase niet aantreden tegen Stade Rennes. Het bleek ook onmogelijk om een nieuwe datum te vinden voor het duel. De tuchtcommissie van de UEFA besloot vervolgens om de wedstrijd om te zetten in een reglementaire 3-0-nederlaag voor de Spurs, die daardoor achter Stade Rennes en Vitesse op de derde plaats in de poule eindigden.

Tottenham liet toen in eerste instantie via een woordvoerder weten zich neer te leggen bij de uitspraak. Een dag later zei Conte dat de club wél beroep wil aantekenen. "Ik, de club en onze fans vinden het ongelooflijk dat de UEFA dit heeft besloten", aldus de Italiaan. "Ik ben daar zwaar teleurgesteld over, het is erg oneerlijk. Wedstrijden moeten op het veld worden beslist. Maar het is nog niet definitief. We hebben alsnog veel vertrouwen in een goede afloop."

Meer uit Voetbal

Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

10 minuten geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

2 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

5 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

7 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

12 uur geleden
FC Groningen bindt verdediger Blokzijl langer aan zich

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.

13 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

23 uur geleden