Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse vindt 5 nieuwe eigenaren die garant staan voor schuld

Vitesse vindt 5 nieuwe eigenaren die garant staan voor schuld

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft vijf nieuwe aandeelhouders gevonden, die per direct eigenaar van de Arnhemse voetbalclub zijn geworden. Ze nemen samen de miljoenenschuld over van de Common Group. Dat meldt Vitesse in een persbericht. Vitesse beschikt volgens de club weer over een positief eigen vermogen.

De vijf aandeelhouders hebben allemaal een minderheidsbelang van minder dan 25 procent van het totaal. Hierdoor is het volgens Vitesse niet nodig om het goedkeuringsproces van de licentiecommissie van de KNVB helemaal te doorlopen. De club heeft de KNVB inmiddels geïnformeerd over de aandelenoverdracht.

Het is nog niet bekendgemaakt wie de nieuwe eigenaren zijn. De nieuwe aandeelhouders zullen zich op korte termijn persoonlijk voorstellen aan de achterban en de stakeholders van Vitesse.

De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie degradeerde vorig seizoen uit de Eredivisie en vecht al maanden voor het voortbestaan van de club. Vitesse was de afgelopen weken naarstig op zoek naar nieuwe eigenaren nadat de beoogde redder Guus Franke zich vorig jaar terugtrok uit het overnameproces. De komende periode zal door de nieuwe aandeelhouders worden gebruikt om de financiële en sportieve stabiliteit van Vitesse te beoordelen. Volgens de club staat de regionale betrokkenheid bij de nieuwe eigenaren hoog in het vaandel.

Meer uit Voetbal

Toeschouwers bij FC Utrecht - NEC kunnen geen kraanwater drinken

UTRECHT (ANP) - Toeschouwers bij de wedstrijd tussen FC Utrecht en NEC kunnen zondag geen kraanwater drinken in Stadion Galgenwaard. De maatregel is genomen vanwege een kookadvies in de regio Utrecht door een besmetting in het drinkwaternet. Dit meldt FC Utrecht op de eigen website.

5 minuten geleden
Ajax blijft ondermaats presteren onder trainer Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ondermaats presteren onder trainer John Heitinga. De club verspeelde ook in het thuisduel met sc Heerenveen punten (1-1). Het optreden van de ploeg uit de hoofdstad voorspelt weinig goeds voor de komende duels met Galatasaray en FC Utrecht voor de interlandperiode.

13 minuten geleden
Ajax komt niet verder dan gelijkspel tegen Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft vier dagen voor de Champions League-ontmoeting met Galatasaray twee punten verspeeld in de Eredivisie tegen sc Heerenveen. In de Johan Cruijff ArenA kwam de ploeg van trainer John Heitinga niet verder dan een gelijkspel: 1-1.

26 minuten geleden
RB Leipzig blijft in het spoor van Bayern met zege op Stuttgart

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig is in het spoor gebleven van koploper Bayern München. De nummer 2 van de Bundesliga won in het eigen stadion met 3-1 van VfB Stuttgart.

58 minuten geleden
Ajax - Heerenveen stilgelegd na veel vuurwerk voor overleden fan

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en sc Heerenveen is stilgelegd en na een kwartier weer hervat. Scheidsrechter Jannick van der Laan stuurde de ploegen na ongeveer een half uur van het veld omdat fanatieke fans van de thuisploeg veel vuurwerk afstaken.

1 uur geleden
Lewandowski en Olmo terug in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Barcelona-trainer Hansi Flick heeft Robert Lewandowski en Dani Olmo terug in zijn selectie voor het competitieduel van zondag met Elche. De Poolse aanvaller en de Spaanse vleugelspeler keren terug na blessures, die beiden onder meer de Clásico kostten. De topper tegen Real Madrid ging afgelopen zondag in de Spaanse hoofdstad met 2-1 verloren.

4 uur geleden
Genoa ontslaat trainer Vieira

GENUA (ANP/AFP) - De Italiaanse voetbalclub Genoa heeft trainer Patrick Vieira ontslagen. Dat meldt de club uit Genua zaterdag in een korte verklaring op de website. Genoa staat laatste in de Serie A met slechts 3 punten uit negen duels. Voormalig Frans international Vieira (49) was sinds november 2024 in dienst van de club.

8 uur geleden