Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse versterkt zich met verdediger Markelo

Vitesse versterkt zich met verdediger Markelo

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met twee spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo en doelman Maximilian Brüll vast.

De 26-jarige Markelo, die vorig seizoen uitkwam voor de Bulgaarse club Hebar Pazardzhik, tekent in Arnhem een contract voor één seizoen met een optie voor een extra jaar. Markelo doorliep de jeugdopleiding van FC Volendam en kwam verder onder meer uit voor Jong PSV, Excelsior, Fortuna Sittard en Roda JC.

"Ik ben blij om bij Vitesse te tekenen. De club heeft ambitie en ik wil daar graag mijn bijdrage aan leveren. Ik hoop snel mijn debuut te maken in het geel-zwart en samen met het team een sterk seizoen neer te zetten", aldus Markelo in een persbericht van Vitesse, dat vrijdag een uitwedstrijd tegen Jong AZ speelt.

De 23-jarige doelman Brüll wordt door Vitesse transfervrij overgenomen van Borussia Mönchengladbach. De Duitser ondertekent een contract voor twee seizoenen. Brüll trainde al een tijdje mee bij Vitesse, maar pas na de terugkeer van de licentie voor het spelen van betaald voetbal kon officieel een contract worden afgesloten.

Meer uit Voetbal

Vitesse versterkt zich dag voor eerste duel met drie spelers

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft zich een dag voor de eerste competitiewedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie versterkt met drie spelers. De Arnhemse club legde verdediger Nathan Markelo, doelman Maximilian Brüll en controlerende middenvelder Marco Schikora vast.

1 uur geleden
Tirpan moet voetballoopbaan noodgedwongen beëindigen

TILBURG (ANP) - Mickaël Tirpan beëindigt zijn voetballoopbaan. De 31-jarige Belgische verdediger heeft dat besloten na overleg met zijn club Willem II en medische specialisten. Tirpan lijdt aan sarcoïdose, een zeldzame stoornis in het afweersysteem waarbij ontstekingen ontstaan in organen en weefsels.

1 uur geleden
Venezuela en Peru ontslaan bondscoaches na mislopen WK voetbal

CARACAS (ANP/BELGA) - De voetbalbonden van Venezuela en Peru hebben hun bondscoach ontslagen. Beide landen slaagden er niet in zich te plaatsen voor het wereldkampioenschap van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Oranje-topscorer Depay valt bij Corinthians uit met blessure

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft bij zijn club Corinthians in Brazilië een blessure opgelopen. De 31-jarige aanvaller moest zich in de bekerwedstrijd tegen Athletico-PR aan het einde van de eerste helft laten wisselen. Depay leek last te hebben van zijn linkerdijbeen.

3 uur geleden
Protest Surinaamse voetbalbond na racisme bij duel in El Salvador

PARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse Voetbalbond (SVB) gaat een formeel protest indienen bij de voetbalbonden FIFA en Concacaf naar aanleiding van racistische uitingen naar spelers tijdens en na de uitwedstrijd uit de WK-kwalificatiereeks tegen El Salvador. Dat melden Surinaamse media.

11 uur geleden
Feyenoord laat Bullaude naar Mexico vertrekken

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een akkoord bereikt over de overname van Ezequiel Bullaude door Club Tijuana uit Mexico. Dat meldt de Rotterdamse club op de website. De Argentijnse middenvelder, die nog twee jaar onder contract stond, brak nooit door en vervolgt zijn loopbaan per direct in de Liga MX.

11 uur geleden
Simonis begroet bij VfL Wolfsburg middenvelder Eriksen

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Het Duitse VfL Wolfsburg heeft de Deense middenvelder Christian Eriksen gecontracteerd. De 33-jarige recordinternational heeft een contract tot de zomer van 2027 getekend bij de club waar de Nederlander Paul Simonis sinds deze zomer trainer is.

14 uur geleden