Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse verliest ook van FC Twente

Vitesse verliest ook van FC Twente

ARNHEM (ANP) - Vitesse is het spoor bijster in de Eredivisie. De club uit Arnhem verloor zondag ook de thuiswedstrijd tegen FC Twente (0-2). Queensy Menig en de in blessuretijd ingevallen Thijs van Leeuwen bezorgden de bezoekers uit Enschede de eerste zege in zeven competitieduels.

Vitesse stond vorige maand nog in punten gelijk met koploper Ajax. Na vier competitiewedstrijden met slechts 1 punt is het elftal van trainer Thomas Letsch gezakt naar de vierde plaats. De achterstand op Ajax is opgelopen tot 11 punten.

Vitesse vierde afgelopen week wel succes in het bekertoernooi. De formatie verzekerde zich met een benauwde zege bij Excelsior (0-1) van een plaats in de halve finales tegen de winnaar van het duel tussen NEC en VVV-Venlo, dat woensdag wordt afgewerkt.

Menig scoorde na 16 minuten op aangeven van Narsingh. Het was de eerste treffer van de club uit Enschede na 444 minuten voetballen in de Eredivisie. Vitesse zag al voor rust Oussama Tannane geblesseerd uitvallen. De aanvallende middenvelder was dit seizoen met vijf doelpunten en vijf assists al vaak belangrijk voor de ploeg die volgende week bij PSV op bezoek gaat.

Vitesse probeerde het na rust wel op het slechte veld van het Gelredome. De thuisploeg drong FC Twente ver terug, maar kreeg weinig kansen om de eerste thuisnederlaag van dit seizoen nog te voorkomen.

Meer uit Voetbal

Zwitserse voetballer Xhaka geeft vals coronavaccinatiebewijs toe

SUNDERLAND (ANP/BELGA) - Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, heeft toegegeven dat hij enkele jaren geleden een vals coronavaccinatiebewijs heeft verkregen. De 33-jarige recordinternational van zijn land heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de komende vier wedstrijden van Zwitserland in de Nations League.

14 minuten geleden
Van Dijk blijft onder nieuwe bondscoach Xavi aanvoerder Oranje

ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk blijft ook onder de nieuwe bondscoach Xavi Hernández aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat maakte de Spanjaard duidelijk op een persconferentie in Zeist.

15 minuten geleden
Xavi houdt deur naar Oranje open voor spits Depay

ZEIST (ANP) - Memphis Depay houdt kans op een plaats in het Nederlands elftal. Dat zei bondscoach Xavi Hernández maandag op een persconferentie in Zeist.

25 minuten geleden
Inter ‌Miami weet ondanks doelpunt Messi weer niet te winnen

MIAMI (ANP/RTR) - Inter ‌Miami is er ondanks doelpunten van Lionel Messi en Luis Suárez opnieuw niet in geslaagd om te winnen in de Major League Soccer (MLS). De ploeg uit Florida bleef voor eigen publiek steken op 2-2 tegen San Diego FC. Het betekende een teleurstellend competitiedebuut voor trainer Kily González, die eind augustus werd aangesteld.

2 uur geleden
Malen en Kluivert melden zich met blessures af voor Oranje

ZEIST (ANP) - Donyell Malen en Justin Kluivert hebben zich bij bondscoach Xavi Hernández afgemeld voor de komende vier interlands van het Nederlands elftal. De aanvallers van AS Roma en Bournemouth zijn geblesseerd.

14 uur geleden
Mourinho na nederlaag tegen Atlético kritisch op arbitrage

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-trainer José Mourinho was zondag na de nederlaag tegen Atlético Madrid (2-1) boos op de arbitrage. Tijdens een persconferentie liet hij een foto zien met daarop twee overtredingen die spelers van Atlético in de eerste helft maakten en waarvoor ze niet werden bestraft.

14 uur geleden
Cunha redt in slotfase punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.

15 uur geleden