
Vitesse treft AS Roma in achtste finales Conference League
NYON (ANP) - Vitesse speelt in de achtste finales van de Conference League tegen AS Roma. De Arnhemmers beginnen met een thuiswedstrijd. De Italiaanse club staat onder leiding van de Portugese trainer José Mourinho. Onder meer oud-Feyenoorder Rick Karsdorp staat er onder contract.
"Het is de mooiste, maar ook de zwaarste loting", reageerde Vitesse-trainer Thomas Letsch op de website van de club. "Iedereen bij Vitesse vindt dit natuurlijk een prachtig affiche. Hiervoor spelen we Europees voetbal. Zij zijn de grote favoriet voor ons tweeluik en wellicht ook voor de eindzege. Maar we hebben er steeds in geloofd, ook tegen de zware tegenstanders die we tot nu toe hadden. Dat doen we nu ook. We geloven zelfs in meer."
PSV ontmoet in hetzelfde toernooi het Deense FC Kopenhagen. Voor de Eindhovenaren staat ook eerst een ontmoeting in eigen huis op het programma. "Ik ken de club, want ik heb er met een vorige werkgever eerder tegen gespeeld", reageert trainer Roger Schmidt. "We weten dat ook deze tegenstander uit een sterke competitie komt. We weten ook dat we met twee goede dagen kunnen winnen. Het moet kunnen. En verder neem ik de loting zoals die is."
AZ en Feyenoord
AZ treft FK Bodø/Glimt en begint de confrontatie met een wedstrijd in Noorwegen.
Feyenoord stuit op Partizan Belgrado, te beginnen met een uitduel in Servië. Bij Partizan speelt onder meer Queensy Menig, oud-speler van FC Twente.
Het toernooi wordt donderdag 10 maart vervolgd, de returns zijn een week later.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Barcelona-coach Hansi Flick sprak na de zege in de Spaanse bekerfinale tegen Real Madrid van een "perfecte avond". Barcelona won de finale van de Copa del Rey door een doelpunt van Jules Koundé in de verlenging met 3-2. "Om een titel te winnen in een wedstrijd als de Clásico is altijd speciaal", zei de Duitse trainer die de mentaliteit van zijn spelers prees.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Real Madrid-trainer Carlo Ancelotti wilde na afloop van de verloren bekerfinale tegen FC Barcelona (3-2) niet praten over de arbitrage. "Ik weet niet wat er tegen het einde gebeurde", zei de Italiaanse trainer vlak na afloop van de wedstrijd waarin Real Madrid drie rode kaarten kreeg.
2 uur geledenSEVILLA (ANP/AFP) - Niet alleen verdediger Antonio Rüdiger, maar ook Lucas Vazquez en Jude Bellingham hebben een rode kaart gekregen in de slotfase van de Spaanse bekerfinale tegen FC Barcelona. Rüdiger en Vazquez waren op dat moment al gewisseld. Barcelona won de finale in Sevilla na verlenging met 3-2.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft de Spaanse beker gewonnen. De ploeg van coach Hansi Flick met Frenkie de Jong won in Sevilla de finale van aartsrivaal Real Madrid in de verlenging met 3-2. Jules Koundé maakte het beslissende doelpunt.
11 uur geledenWREXHAM (ANP) - Voetbalclub Wrexham AFC is gepromoveerd naar de Championship, het tweede niveau van het Engelse voetbal. De club uit Wales won met 3-0 van Charlton Athletic en eindigt achter Birmingham City op de tweede plaats in de League One, goed voor promotie.
13 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft de aanval van RB Leipzig op de derde plaats in de Bundesliga succesvol afgeslagen. In eigen huis won de ploeg van coach Dino Toppmöller met 4-0 van de ploeg van onder anderen Xavi Simons en Lutsharel Geertruida.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft voor de derde keer in de clubhistorie de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg uit Londen van coach Oliver Glasner won op Wembley de halve finale met 3-0 van Aston Villa.
15 uur geleden