Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse treft AS Roma in achtste finales Conference League

Vitesse treft AS Roma in achtste finales Conference League

NYON (ANP) - Vitesse speelt in de achtste finales van de Conference League tegen AS Roma. De Arnhemmers beginnen met een thuiswedstrijd. De Italiaanse club staat onder leiding van de Portugese trainer José Mourinho. Onder meer oud-Feyenoorder Rick Karsdorp staat er onder contract.

"Het is de mooiste, maar ook de zwaarste loting", reageerde Vitesse-trainer Thomas Letsch op de website van de club. "Iedereen bij Vitesse vindt dit natuurlijk een prachtig affiche. Hiervoor spelen we Europees voetbal. Zij zijn de grote favoriet voor ons tweeluik en wellicht ook voor de eindzege. Maar we hebben er steeds in geloofd, ook tegen de zware tegenstanders die we tot nu toe hadden. Dat doen we nu ook. We geloven zelfs in meer."

PSV ontmoet in hetzelfde toernooi het Deense FC Kopenhagen. Voor de Eindhovenaren staat ook eerst een ontmoeting in eigen huis op het programma. "Ik ken de club, want ik heb er met een vorige werkgever eerder tegen gespeeld", reageert trainer Roger Schmidt. "We weten dat ook deze tegenstander uit een sterke competitie komt. We weten ook dat we met twee goede dagen kunnen winnen. Het moet kunnen. En verder neem ik de loting zoals die is."

AZ en Feyenoord

AZ treft FK Bodø/Glimt en begint de confrontatie met een wedstrijd in Noorwegen.

Feyenoord stuit op Partizan Belgrado, te beginnen met een uitduel in Servië. Bij Partizan speelt onder meer Queensy Menig, oud-speler van FC Twente.

Het toernooi wordt donderdag 10 maart vervolgd, de returns zijn een week later.

Meer uit Voetbal

Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

2 uur geleden
België nog niet zeker van WK voetbal na gelijkspel in Kazachstan

ASTANA (ANP) - België heeft zich in het uitduel met Kazachstan nog niet weten te plaatsen voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg bleef in het voorlaatste kwalificatieduel steken op 1-1.

3 uur geleden
Oproep voor Oranje kwam als verrassing voor debutant Emegha

WARSCHAU (ANP) - De oproep voor het Nederlands elftal kwam dinsdag als een verrassing voor Emmanuel Emegha. Dat zei de 22-jarige spits van Strasbourg in Warschau, waar hij in de uitwedstrijd tegen Polen (1-1) in de WK-kwalificatie in de 88e minuut mocht invallen en daarmee zijn debuut als international maakte.

17 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk kijkt terug op moeizame avond tegen Polen

WARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk kijkt terug op een moeizame avond in Warschau, waar het Nederlands elftal met 1-1 gelijkspeelde tegen Polen. "Ik denk dat het altijd lastig is om tegen een laag blok te spelen en kansen te creëren", zei de aanvoerder in een eerste reactie bij de NOS. "Dat is iets wat we moeten verbeteren."

20 uur geleden
Koeman kritisch op Oranje: dit was heel erg slecht

WARSCHAU (ANP) - Ronald Koeman was na het teleurstellende optreden van het Nederlands elftal bij Polen (1-1) kritisch. De bondscoach oordeelde vooral hard over de manier waarop Oranje kort voor rust achter kwam. Aanvoerder Robert Lewandowski stuurde met een handige actie Jakub Kaminski weg. De aanvaller was sneller dan Virgil van Dijk en speelde de bal door de benen van de ver uit zijn doel gelopen keeper Bart Verbruggen: 1-0.

20 uur geleden
De Jong ziet Oranje veel fout doen in afstemming en positioneren

WARSCHAU (ANP) - Frenkie de Jong vond dat het matige optreden van het Nederlands elftal tegen Polen (1-1) grotendeels kwam door het gebrek aan een bepaalde afstemming in het veld. "Hoe we ons positioneerden, was niet goed. We maakten vaak verkeerde keuzes aan de bal", analyseerde de middenvelder van FC Barcelona in stadion PGE Narodowy in Warschau.

20 uur geleden
Duitsland en Slowakije strijden in direct duel om WK-kwalificatie

LUXEMBURG (ANP) - Duitsland en Slowakije spelen maandag een direct duel om winst van WK-kwalificatiegroep A. De Duitsers wonnen vrijdagavond met 2-0 bij Luxemburg, en de Slowaken hielden zicht op rechtstreekse plaatsing voor het WK door in eigen huis te winnen van Noord-Ierland met 1-0.

21 uur geleden