Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse treft AS Roma in achtste finales Conference League

Vitesse treft AS Roma in achtste finales Conference League

NYON (ANP) - Vitesse speelt in de achtste finales van de Conference League tegen AS Roma. De Arnhemmers beginnen met een thuiswedstrijd. De Italiaanse club staat onder leiding van de Portugese trainer José Mourinho. Onder meer oud-Feyenoorder Rick Karsdorp staat er onder contract.

"Het is de mooiste, maar ook de zwaarste loting", reageerde Vitesse-trainer Thomas Letsch op de website van de club. "Iedereen bij Vitesse vindt dit natuurlijk een prachtig affiche. Hiervoor spelen we Europees voetbal. Zij zijn de grote favoriet voor ons tweeluik en wellicht ook voor de eindzege. Maar we hebben er steeds in geloofd, ook tegen de zware tegenstanders die we tot nu toe hadden. Dat doen we nu ook. We geloven zelfs in meer."

PSV ontmoet in hetzelfde toernooi het Deense FC Kopenhagen. Voor de Eindhovenaren staat ook eerst een ontmoeting in eigen huis op het programma. "Ik ken de club, want ik heb er met een vorige werkgever eerder tegen gespeeld", reageert trainer Roger Schmidt. "We weten dat ook deze tegenstander uit een sterke competitie komt. We weten ook dat we met twee goede dagen kunnen winnen. Het moet kunnen. En verder neem ik de loting zoals die is."

AZ en Feyenoord

AZ treft FK Bodø/Glimt en begint de confrontatie met een wedstrijd in Noorwegen.

Feyenoord stuit op Partizan Belgrado, te beginnen met een uitduel in Servië. Bij Partizan speelt onder meer Queensy Menig, oud-speler van FC Twente.

Het toernooi wordt donderdag 10 maart vervolgd, de returns zijn een week later.

Meer uit Voetbal

ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

1 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

1 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

1 uur geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

3 uur geleden
FC Twente lijdt eerste competitienederlaag sinds eind oktober

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.

3 uur geleden
Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

18 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

19 uur geleden