Vitesse-trainer Letsch heeft Tannane even niet nodig
ARNHEM (ANP) - Vitesse zal het donderdagavond in de thuiswedstrijd tegen Stade Rennes in de Conference League moeten doen zonder Oussama Tannane. Trainer Thomas Letsch heeft hem even niet nodig. De aanvallende middenvelder, vorig seizoen één van de smaakmakers van de Arnhemse ploeg, zal ook zondag in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord ontbreken.
"Ik heb deze keuze gemaakt, omdat ik niet het gevoel heb dat Oussama het team op dit moment verder kan helpen", liet Letsch weten. "Zijn rol is wat veranderd en dat heeft invloed op zijn focus."
Tannane hoopte in de afgelopen transferperiode op een nieuwe club. Die kwam er echter niet. Dit seizoen is hij vooralsnog geen vaste kracht in het basisteam van Vitesse.
Speciaal duel
Letsch beseft dat zijn ploeg een pittige tegenstander wacht. "We weten dat Stade Rennes een grote club is, die vorig jaar nog in de Champions League speelde. We hebben veel respect voor hun staat van dienst, maar we gaan met onze eigen speelstijl voor de winst."
Voor de Franse middenvelder Yann Gboho is het een speciaal duel. Vitesse heeft hem voor dit seizoen gehuurd van Stade Rennes. "Het feit dat Yann Gboho daar verhuurd mag worden, maar hier een belangrijke speler is, zegt natuurlijk wel iets over de verhoudingen", aldus Letsch.
Vitesse won in groep G de eerste wedstrijd tegen NS Mura in Slovenië (0-2). Stade Rennes speelde gelijk tegen Tottenham Hotspur (2-2).
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - De Franse sterspeler Kylian Mbappé is volledig hersteld van zijn knieblessure. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid in aanloop naar de komende oefeninterlands tegen Brazilië en Colombia in de Verenigde Staten.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay meldt zich toch niet op het trainingskamp van het Nederlands elftal voor de oefenduels met Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldde de KNVB in een persbericht. Een paar uur eerder had zijn Braziliaanse club Corinthians nog verklaard dat hij zich door de medische staf van Oranje zou laten behandelen aan een verrekt spiertje in zijn dijbeen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.
15 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
17 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
18 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
19 uur geleden