Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-trainer Letsch heeft Tannane even niet nodig

Vitesse-trainer Letsch heeft Tannane even niet nodig

ARNHEM (ANP) - Vitesse zal het donderdagavond in de thuiswedstrijd tegen Stade Rennes in de Conference League moeten doen zonder Oussama Tannane. Trainer Thomas Letsch heeft hem even niet nodig. De aanvallende middenvelder, vorig seizoen één van de smaakmakers van de Arnhemse ploeg, zal ook zondag in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord ontbreken.

"Ik heb deze keuze gemaakt, omdat ik niet het gevoel heb dat Oussama het team op dit moment verder kan helpen", liet Letsch weten. "Zijn rol is wat veranderd en dat heeft invloed op zijn focus."

Tannane hoopte in de afgelopen transferperiode op een nieuwe club. Die kwam er echter niet. Dit seizoen is hij vooralsnog geen vaste kracht in het basisteam van Vitesse.

Speciaal duel

Letsch beseft dat zijn ploeg een pittige tegenstander wacht. "We weten dat Stade Rennes een grote club is, die vorig jaar nog in de Champions League speelde. We hebben veel respect voor hun staat van dienst, maar we gaan met onze eigen speelstijl voor de winst."

Voor de Franse middenvelder Yann Gboho is het een speciaal duel. Vitesse heeft hem voor dit seizoen gehuurd van Stade Rennes. "Het feit dat Yann Gboho daar verhuurd mag worden, maar hier een belangrijke speler is, zegt natuurlijk wel iets over de verhoudingen", aldus Letsch.

Vitesse won in groep G de eerste wedstrijd tegen NS Mura in Slovenië (0-2). Stade Rennes speelde gelijk tegen Tottenham Hotspur (2-2).

Meer uit Voetbal

Lazio na thuiszege op Monza naast koploper Inter in Serie A

ROME (ANP) - Lazio is na zes speelronden de gedeelde koploper in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won voor eigen publiek met 3-1 van Monza en profiteerde daarmee van het puntenverlies van stadgenoot AS Roma, eerder op zondag bij Como (0-0).

1 uur geleden
SC Cambuur vergroot problemen van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Nicolas Binder heeft SC Cambuur aan een belangrijke uitzege op PEC Zwolle geholpen. De invaller uit Oostenrijk schoot de bal in de 83e minuut na een geslaagde actie hoog in het doel (0-1).

2 uur geleden
ADO Den Haag houdt met tien man stand bij Telstar en pakt punt

VELSEN (ANP) - ADO Den Haag heeft voor de derde keer dit seizoen een punt gepakt in de Eredivisie. Het elftal van trainer Robin Peter speelde een groot deel van de uitwedstrijd tegen Telstar met een man minder na een rode kaart voor de jarige Milan Hokke, maar wist stand te houden: 2-2.

2 uur geleden
Feyenoord rouwt om overleden oudste ex-speler (101) van de club

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord rouwt om het overlijden van Henk van der Bijl. De doelman, die in de jaren veertig en vijftig 210 wedstrijden voor de Rotterdammers speelde, was de oudst nog levende speler van de club. Hij is 101 jaar geworden, meldt de koploper van de Eredivisie.

2 uur geleden
Seedorf nieuwe trainer van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Clarence Seedorf is de nieuwe trainer van Corinthians. Dat meldt de Braziliaanse club, die eerder deze week Fernando Diniz ontsloeg vanwege teleurstellende resultaten.

2 uur geleden
Como profiteert niet optimaal van rode kaart Malen bij AS Roma

COMO (ANP) - Como heeft de laatste wedstrijd voor de ontmoeting van woensdag tegen Feyenoord in de Champions League niet gewonnen. De ploeg van trainer Cesc Fàbregas speelde voor eigen publiek gelijk tegen AS Roma (0-0).

3 uur geleden
Cathline leidt FC Utrecht naar zege op Willem II

UTRECHT (ANP) - Yoann Cathline heeft FC Utrecht met twee mooie doelpunten aan een zege op Willem II geholpen (3-1). De thuisclub nam met de tweede competitiezege afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie.

4 uur geleden