Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-trainer Letsch: dit is pas het begin

Vitesse-trainer Letsch: dit is pas het begin

ARNHEM (ANP) - Vitesse is tot dusverre de verrassing in de eredivisie. De Arnhemmers versloegen zondag PSV (2-1) en gaat nu gezamenlijk met Ajax aan kop.

"We hebben vijftien punten uit zes wedstrijden, dat is een geweldige start. Maar dit is pas het begin. Het gaat er nu om dat we die lijn door gaan trekken", zei trainer Thomas Letsch, die zijn enige nederlaag vorige maand met Vitesse tegen Ajax leed (2-1). "Ik ben erg trots op mijn team, ook vandaag. PSV startte in de tweede helft sterk en kwam al snel langszij. We hebben de wedstrijd daarna alsnog naar ons toegetrokken, dat is niet eenvoudig."

Letsch vindt niet dat Vitesse de verwachtingen nu snel bij moet stellen. "Ajax is de grootste club en PSV is de grootste uitdager. Daarna komen pas enkele andere clubs. We gaan door op deze weg en dan zien we wel waar we eindigen."

Doelman Remko Pasveer was blij met de eerste zege van Vitesse op PSV in de Gelredome. De laatste overwinning dateerde uit 1997, toen Vitesse nog op Nieuw-Monnikenhuize voetbalde. "Eens moest de eerste keer zijn", aldus Pasveer, die zei dat het voor hem moeilijk te beoordelen was of PSV in blessuretijd een strafschop verdiende toen Jorrit Hendrix onderuit ging. "Ik vond het niet echt een hele duidelijke penalty. Gelukkig ging de scheidsrechter de beelden nog eens bekijken. Uiteindelijk dwingen we het af. We gaan gewoon lekker zo door."

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

2 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

2 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

3 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

5 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

6 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

7 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

9 uur geleden