Vitesse-trainer Cocu ontbreekt nog bij duel met NEC
ARNHEM (ANP) - Trainer Phillip Cocu van Vitesse ontbreekt zondag nog bij de Gelderse derby in de Eredivisie tegen NEC. De coach van de Arnhemse ploeg is nog niet voldoende hersteld van een operatie na een blindedarmontsteking. Hij moet vanwege complicaties nog een paar dagen in het ziekenhuis blijven. Chris van der Weerden zal hem zondag op de bank vervangen. Dat deed hij vorige week ook tijdens de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, waarin Vitesse voor het eerst in bijna twee maanden een zege boekte (2-0).
De 52-jarige Cocu werd vorige week vrijdag geopereerd vanwege een acute blindedarmontsteking. Hij mocht in het weekend naar huis, maar werd een dag later weer in het ziekenhuis opgenomen vanwege complicaties. Als hij is hersteld, pakt Cocu zijn werk bij Vitesse gefaseerd weer op. "Ik hoop spoedig weer zelf op het veld te kunnen staan, maar voor nu moet ik mijn gezondheid voorrang geven. Ik wens de staf, spelers, collega’s en supporters dit weekend veel succes in de Gelderse derby", aldus Cocu.
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
29 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
2 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
7 uur geleden