Vitesse start met Openda tegen Anderlecht
ARNHEM (ANP) - Loïs Openda begint om 19.00 uur met Vitesse aan de thuiswedstrijd tegen Anderlecht in de play-offs van de Conference League. De aanvaller was vorige week geschorst voor het uitduel met de club uit Brussel (3-3).
Trainer Thomas Letsch laat Oussama Tannane op de bank beginnen. De Marokkaan tekende vorige week als invaller voor de 2-3. Nikolai Baden Frederiksen vormt een spitsenkoppel met Openda. Oussama Darfalou start op de bank in het Gelredome. Hij is zijn basisplaats aan Openda verloren.
Bij Anderlecht hebben de Nederlanders Joshua Zirkzee en Wesley Hoedt een basisplaats.
Opstelling Vitesse: Schubert; Dasa, Oroz, Bazoer Hájek en Wittek; Bero, Gboho en Tronstad; Openda en Frederiksen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
6 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
9 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
9 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
10 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
11 uur geleden