Vitesse sluit mondeling akkoord met nieuwe trainer Van den Brom
ARNHEM (ANP) - John van den Brom wordt volgende seizoen in de Keuken Kampioen Divisie de nieuwe coach van Vitesse. De woordvoerder van de Arnhemse club, die is gedegradeerd uit de Eredivisie, bevestigt na berichtgeving van De Telegraaf dat hierover een mondeling akkoord is bereikt.
Van den Brom volgt clubicoon Edward Sturing op, die het dit seizoen overnam van de in november opgestapte coach Phillip Cocu. Die slaagde er niet in de club uit de onderste regionen weg te krijgen. Vervolgens werd Vitesse door de licentiecommissie van de KNVB bestraft met een aftrek van 18 punten, waardoor degradatie een feit was. Het is nog niet bekend wanneer de 57-jarige oud-speler en coach wordt gepresenteerd als nieuwe trainer, laat Vitesse weten.
Het akkoord tussen Vitesse en Van den Brom is onder voorbehoud dat Vitesse een licentie krijgt voor het nieuwe seizoen. De Arnhemse club kampt met een schuld van bijna 19 miljoen euro, maar behield wel de licentie om dit seizoen uit te kunnen spelen. De club is echter nog in afwachting van een licentie voor komend seizoen. Daarnaast loopt er nog een beroep tegen het afgewezen plan voor overname van de Amerikaanse investeerder Coley Parry.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
1 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
1 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
3 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
7 uur geleden