Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse sluit mondeling akkoord met nieuwe trainer Van den Brom

Vitesse sluit mondeling akkoord met nieuwe trainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - John van den Brom wordt volgende seizoen in de Keuken Kampioen Divisie de nieuwe coach van Vitesse. De woordvoerder van de Arnhemse club, die is gedegradeerd uit de Eredivisie, bevestigt na berichtgeving van De Telegraaf dat hierover een mondeling akkoord is bereikt.

Van den Brom volgt clubicoon Edward Sturing op, die het dit seizoen overnam van de in november opgestapte coach Phillip Cocu. Die slaagde er niet in de club uit de onderste regionen weg te krijgen. Vervolgens werd Vitesse door de licentiecommissie van de KNVB bestraft met een aftrek van 18 punten, waardoor degradatie een feit was. Het is nog niet bekend wanneer de 57-jarige oud-speler en coach wordt gepresenteerd als nieuwe trainer, laat Vitesse weten.

Het akkoord tussen Vitesse en Van den Brom is onder voorbehoud dat Vitesse een licentie krijgt voor het nieuwe seizoen. De Arnhemse club kampt met een schuld van bijna 19 miljoen euro, maar behield wel de licentie om dit seizoen uit te kunnen spelen. De club is echter nog in afwachting van een licentie voor komend seizoen. Daarnaast loopt er nog een beroep tegen het afgewezen plan voor overname van de Amerikaanse investeerder Coley Parry.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

1 uur geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

1 uur geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

2 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

3 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

3 uur geleden