Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse praat nog met Nederlandse en buitenlandse investeerder

Vitesse praat nog met Nederlandse en buitenlandse investeerder

ARNHEM (ANP) - Het noodlijdende Vitesse is op de valreep nog in gesprek met een Nederlands en buitenlands bedrijf om de club over te nemen. Bronnen rond de club melden dat er nog geen definitief akkoord ligt met een van beide partijen. Bovendien moet een schikking worden getroffen met de Amerikaanse schuldeiser Coley Parry. Dat is nog niet het geval.

Deze maandag moeten de Arnhemmers een sluitende begroting (met garantstellingen) aanleveren bij de licentiecommissie van de KNVB. Als die wordt goedgekeurd, blijft Vitesse behouden voor het profvoetbal.

Vitesse lijkt pas op het allerlaatste moment duidelijkheid te geven. "Vitesse maakt gebruik van haar deadline (17 juni, 23.59 uur) om stukken aan te leveren bij de licentiecommissie. In overleg met diverse betrokkenen hopen we snel met meer informatie te komen", schreef de club maandagavond in een kort bericht op X.

Het afgelopen seizoen gedegradeerde Vitesse was aanvankelijk in gesprek met vier investeerders, waarvan er nog twee zijn overgebleven. De club kampt met een schuld van ongeveer 19 miljoen euro.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

7 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

7 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

8 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

11 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

11 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

14 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

14 uur geleden