Vitesse pakt ook zege in Tilburg na sterke tweede helft
TILBURG (ANP) - Vitesse heeft in de uitwedstrijd tegen Willem II de zesde overwinning van het seizoen geboekt. De club uit Arnhem draaide in Tilburg in de tweede helft een achterstand om: 1-3.
Willem II leidde bij rust door een doelpunt van Ché Nunnely, die dit seizoen nog niet tot scoren was gekomen. Vitesse kwam na een klein uur op 1-1 door Loïs Openda, die een voorzet via de paal zo achter Willem II-keeper Jorn Brondeel - de vervanger van de geblesseerde Robbin Ruiter - zag verdwijnen.
Kort na het fortuinlijke doelpunt van Openda schoot de Albaniër Armando Broja fraai raak. Broja is met vier doelpunten clubtopscorer van Vitesse. Het laatste doelpunt kwam in de 85e minuut op naam van invaller Patrick Vroegh, die van buiten het zestienmetergebied met links doeltreffend uithaalde.
Vitesse heeft dit seizoen alleen nog maar verloren bij Ajax, dat de Arnhemmers op doelsaldo voorblijft.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
32 minuten geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
33 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
3 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
5 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
13 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
13 uur geleden