Vitesse pakt ook zege in Tilburg na sterke tweede helft
TILBURG (ANP) - Vitesse heeft in de uitwedstrijd tegen Willem II de zesde overwinning van het seizoen geboekt. De club uit Arnhem draaide in Tilburg in de tweede helft een achterstand om: 1-3.
Willem II leidde bij rust door een doelpunt van Ché Nunnely, die dit seizoen nog niet tot scoren was gekomen. Vitesse kwam na een klein uur op 1-1 door Loïs Openda, die een voorzet via de paal zo achter Willem II-keeper Jorn Brondeel - de vervanger van de geblesseerde Robbin Ruiter - zag verdwijnen.
Kort na het fortuinlijke doelpunt van Openda schoot de Albaniër Armando Broja fraai raak. Broja is met vier doelpunten clubtopscorer van Vitesse. Het laatste doelpunt kwam in de 85e minuut op naam van invaller Patrick Vroegh, die van buiten het zestienmetergebied met links doeltreffend uithaalde.
Vitesse heeft dit seizoen alleen nog maar verloren bij Ajax, dat de Arnhemmers op doelsaldo voorblijft.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 dag geleden