Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk

Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk

ARNHEM (ANP) - Vitesse wacht niet alleen op de komst van een nieuwe eigenaar, de Arnhemse eredivisionist hunkert vooral naar de eerste zege van het seizoen. Tegen RKC Waalwijk veroverde de ploeg van trainer Thomas Letsch na drie nederlagen het eerste punt. Dat was zwaarbevochten, want de thuisploeg moest terugkomen van een 2-0-achterstand.

Letsch wilde dat zijn ploeg scherp aan het duel zou beginnen, maar zag juist het tegenovergestelde. Florian Jozefzoon profiteerde bijna van slap verdedigen, maar zijn lob was niet hoog genoeg om de ruim 2 meter lange doelman Kjell Scherpen te passeren.

Pas halverwege de eerste helft was er een kansje voor de thuisclub via Million Manhoef. Doelman Etienne Vaessen pareerde zijn schot. In de 35e minuut zorgde Jozefzoon voor de openingstreffer. Nu rondde hij vrij voor Scherpen af met een stiftje.

De ellende voor Vitesse leek compleet toen Iliass Bel Hassani uit een vrije trap in de 50e minuut raakschoot. Letsch bracht de huurlingen Kacper Kozlowski, zijn debuut, en Mohamed Sankoh. Het ging lopen. Na een lichte overtreding van Juriën Gaari op Nikolai Baden Frederiksen mocht Matus Bero na een uur raak schieten vanaf de strafschopstip. Tien minuten later zorgde Ryan Flamingo met zijn eerste treffer zelfs voor de 2-2.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

10 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

10 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

10 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

10 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

10 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

10 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

12 uur geleden