Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk

Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk

ARNHEM (ANP) - Vitesse wacht niet alleen op de komst van een nieuwe eigenaar, de Arnhemse eredivisionist hunkert vooral naar de eerste zege van het seizoen. Tegen RKC Waalwijk veroverde de ploeg van trainer Thomas Letsch na drie nederlagen het eerste punt. Dat was zwaarbevochten, want de thuisploeg moest terugkomen van een 2-0-achterstand.

Letsch wilde dat zijn ploeg scherp aan het duel zou beginnen, maar zag juist het tegenovergestelde. Florian Jozefzoon profiteerde bijna van slap verdedigen, maar zijn lob was niet hoog genoeg om de ruim 2 meter lange doelman Kjell Scherpen te passeren.

Pas halverwege de eerste helft was er een kansje voor de thuisclub via Million Manhoef. Doelman Etienne Vaessen pareerde zijn schot. In de 35e minuut zorgde Jozefzoon voor de openingstreffer. Nu rondde hij vrij voor Scherpen af met een stiftje.

De ellende voor Vitesse leek compleet toen Iliass Bel Hassani uit een vrije trap in de 50e minuut raakschoot. Letsch bracht de huurlingen Kacper Kozlowski, zijn debuut, en Mohamed Sankoh. Het ging lopen. Na een lichte overtreding van Juriën Gaari op Nikolai Baden Frederiksen mocht Matus Bero na een uur raak schieten vanaf de strafschopstip. Tien minuten later zorgde Ryan Flamingo met zijn eerste treffer zelfs voor de 2-2.

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal stuit op Duitsland in Nations League

BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.

2 uur geleden
Feyenoord verrast en versterkt zich met transfervrije Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.

4 uur geleden
UEFA voelt niets voor terugkeer Rusland op Europese toernooien

BRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.

5 uur geleden
Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

9 uur geleden
PSV zonder uitrustende Saibari tegen FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.

9 uur geleden
Bondscoach Tuchel verlengt bij Engeland tot en met EK 2028

LONDEN (ANP) - Thomas ​Tuchel ⁠heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. ​De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.

10 uur geleden
Nottingham is na ontslag Dyche toe aan vierde coach dit seizoen

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen ⁠hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.

13 uur geleden