Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk

Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk

ARNHEM (ANP) - Vitesse wacht niet alleen op de komst van een nieuwe eigenaar, de Arnhemse eredivisionist hunkert vooral naar de eerste zege van het seizoen. Tegen RKC Waalwijk veroverde de ploeg van trainer Thomas Letsch na drie nederlagen het eerste punt. Dat was zwaarbevochten, want de thuisploeg moest terugkomen van een 2-0-achterstand.

Letsch wilde dat zijn ploeg scherp aan het duel zou beginnen, maar zag juist het tegenovergestelde. Florian Jozefzoon profiteerde bijna van slap verdedigen, maar zijn lob was niet hoog genoeg om de ruim 2 meter lange doelman Kjell Scherpen te passeren.

Pas halverwege de eerste helft was er een kansje voor de thuisclub via Million Manhoef. Doelman Etienne Vaessen pareerde zijn schot. In de 35e minuut zorgde Jozefzoon voor de openingstreffer. Nu rondde hij vrij voor Scherpen af met een stiftje.

De ellende voor Vitesse leek compleet toen Iliass Bel Hassani uit een vrije trap in de 50e minuut raakschoot. Letsch bracht de huurlingen Kacper Kozlowski, zijn debuut, en Mohamed Sankoh. Het ging lopen. Na een lichte overtreding van Juriën Gaari op Nikolai Baden Frederiksen mocht Matus Bero na een uur raak schieten vanaf de strafschopstip. Tien minuten later zorgde Ryan Flamingo met zijn eerste treffer zelfs voor de 2-2.

Meer uit Voetbal

Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

9 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

12 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

13 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

13 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

13 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

13 uur geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

13 uur geleden