Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk

Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk

ARNHEM (ANP) - Vitesse wacht niet alleen op de komst van een nieuwe eigenaar, de Arnhemse eredivisionist hunkert vooral naar de eerste zege van het seizoen. Tegen RKC Waalwijk veroverde de ploeg van trainer Thomas Letsch na drie nederlagen het eerste punt. Dat was zwaarbevochten, want de thuisploeg moest terugkomen van een 2-0-achterstand.

Letsch wilde dat zijn ploeg scherp aan het duel zou beginnen, maar zag juist het tegenovergestelde. Florian Jozefzoon profiteerde bijna van slap verdedigen, maar zijn lob was niet hoog genoeg om de ruim 2 meter lange doelman Kjell Scherpen te passeren.

Pas halverwege de eerste helft was er een kansje voor de thuisclub via Million Manhoef. Doelman Etienne Vaessen pareerde zijn schot. In de 35e minuut zorgde Jozefzoon voor de openingstreffer. Nu rondde hij vrij voor Scherpen af met een stiftje.

De ellende voor Vitesse leek compleet toen Iliass Bel Hassani uit een vrije trap in de 50e minuut raakschoot. Letsch bracht de huurlingen Kacper Kozlowski, zijn debuut, en Mohamed Sankoh. Het ging lopen. Na een lichte overtreding van Juriën Gaari op Nikolai Baden Frederiksen mocht Matus Bero na een uur raak schieten vanaf de strafschopstip. Tien minuten later zorgde Ryan Flamingo met zijn eerste treffer zelfs voor de 2-2.

Meer uit Voetbal

Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

1 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

3 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

3 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

8 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

11 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

1 dag geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.

1 dag geleden