Vitesse pakt eerste punt tegen RKC Waalwijk
ARNHEM (ANP) - Vitesse wacht niet alleen op de komst van een nieuwe eigenaar, de Arnhemse eredivisionist hunkert vooral naar de eerste zege van het seizoen. Tegen RKC Waalwijk veroverde de ploeg van trainer Thomas Letsch na drie nederlagen het eerste punt. Dat was zwaarbevochten, want de thuisploeg moest terugkomen van een 2-0-achterstand.
Letsch wilde dat zijn ploeg scherp aan het duel zou beginnen, maar zag juist het tegenovergestelde. Florian Jozefzoon profiteerde bijna van slap verdedigen, maar zijn lob was niet hoog genoeg om de ruim 2 meter lange doelman Kjell Scherpen te passeren.
Pas halverwege de eerste helft was er een kansje voor de thuisclub via Million Manhoef. Doelman Etienne Vaessen pareerde zijn schot. In de 35e minuut zorgde Jozefzoon voor de openingstreffer. Nu rondde hij vrij voor Scherpen af met een stiftje.
De ellende voor Vitesse leek compleet toen Iliass Bel Hassani uit een vrije trap in de 50e minuut raakschoot. Letsch bracht de huurlingen Kacper Kozlowski, zijn debuut, en Mohamed Sankoh. Het ging lopen. Na een lichte overtreding van Juriën Gaari op Nikolai Baden Frederiksen mocht Matus Bero na een uur raak schieten vanaf de strafschopstip. Tien minuten later zorgde Ryan Flamingo met zijn eerste treffer zelfs voor de 2-2.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.
14 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."
37 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.
1 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
16 uur geleden