Vitesse onder de indruk van Tottenham Hotspur Stadium
LONDEN (ANP) - Spelers en stafleden van Vitesse keken bij aankomst in het nieuwe Tottenham Hotspur Stadium hun ogen uit. "Indrukwekkend", sprak coach Thomas Letsch vol bewondering. "Dit topmoderne stadion mag met recht één van de mooiste van de wereld genoemd worden. Dit is uiteindelijk de reden waarom wij voetbal spelen, hier doe je het allemaal voor."
Verdediger Jacob Rasmussen was het volledig met zijn trainer eens. "Het is echt waanzinnig. Het ziet er piekfijn uit. Veel mooier krijg je het niet in Europa."
Letsch hoopt dat zijn ploeg donderdagavond tegen Tottenham Hotspur in staat zal zijn om opnieuw voor een verrassing te zorgen tegen de Engelse topclub. De Arnhemse formatie versloeg vorige maand op eigen veld een veredeld B-team van Tottenham met 1-0. Maximilian Wittek maakte in de slotfase het doelpunt. De Duitse middenvelder miste de laatste twee duels van Vitesse door een blessure. Hij kan in Londen zijn rentree maken. Daan Reiziger en Million Manhoef ontbreken in de wedstrijdselectie vanwege blessures.
Genieten
"We hebben dit verdiend en moeten er ook van genieten, maar de benadering is hetzelfde als twee weken geleden", betoogde Letsch. "Het is mooi om hier te staan, maar je wil het ook weer laten zien op dit niveau. Het wordt een 'big match'. Onze kansen zijn misschien niet groot, maar dat wil niet zeggen dat wij er niet vol voor gaan. Wat wel prettig is, is dat we door de vorige wedstrijd iets vrijer kunnen spelen. Hier valt vooral iets te winnen voor ons."
Vitesse neemt in groep G van de Conference League de tweede plaats in met 6 punten. Stade Rennes leidt met 7 punten en Tottenham Hotspur staat op de derde plek met 4 punten. De Engelse club beleefde een roerige aanloop naar het tweede duel met Vitesse. Trainer Nuno Espirito Santo werd maandag ontslagen vanwege de teleurstellende resultaten. De Italiaanse vakman Antonio Conte volgde hem een dag later al op. Hij debuteert tegen Vitesse op de bank bij de Spurs.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Cody Gakpo start dinsdagavond in de Champions League tegen Villarreal voor het eerst in de basis bij Liverpool na de blessure die hij opliep bij het Nederlands elftal. Ook Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch staan in de basis op Anfield.
22 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Nathan Aké is geblesseerd uitgevallen in de thuiswedstrijd van Fenerbahçe tegen Slavia Praag in de Champions League. De verdediger greep na twintig minuten naar zijn hamstring en liet zich vervangen.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst wil dat Feyenoord ook in de uitwedstrijd tegen Real Betis met bravoure speelt. "We moeten lef tonen en ook zelf durven te voetballen", zei hij op een persconferentie in het stadion van de club uit Sevilla.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Assistent-trainer Haris Međunjanin vertrekt vanwege privéomstandigheden per direct bij NEC. Dat laat de club uit Nijmegen weten op de eigen website.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het aantal incidenten met vuurwerk binnen voetbalstadions is in het voetbalseizoen 2025/2026 toegenomen naar 39 incidenten, vergeleken met 27 incidenten in het vorige voetbalseizoen van 2024/2025. Dat valt op te maken uit jaarcijfers van de politie over het aantal incidenten binnen en buiten stadions.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Voormalig Manchester United-trainer Erik ten Hag heeft zich vier jaar na het vertrek van Cristiano Ronaldo bij de club hard uitgelaten over het gedrag van de Portugese sterspeler. De Nederlandse coach was niet te spreken over de fitheid en voorbereiding van Ronaldo.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar betreurt het dat supporters van hun club zaterdag met "een vervelende situatie" zijn geconfronteerd. Dat stelt de Eredivisieclub in een reactie op de eigen website nadat er aan het einde van het thuisduel met Feyenoord op de Noordtribune rookpotten door uitfans werden geactiveerd.
7 uur geleden