Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse onder de indruk van Tottenham Hotspur Stadium

Vitesse onder de indruk van Tottenham Hotspur Stadium

LONDEN (ANP) - Spelers en stafleden van Vitesse keken bij aankomst in het nieuwe Tottenham Hotspur Stadium hun ogen uit. "Indrukwekkend", sprak coach Thomas Letsch vol bewondering. "Dit topmoderne stadion mag met recht één van de mooiste van de wereld genoemd worden. Dit is uiteindelijk de reden waarom wij voetbal spelen, hier doe je het allemaal voor."

Verdediger Jacob Rasmussen was het volledig met zijn trainer eens. "Het is echt waanzinnig. Het ziet er piekfijn uit. Veel mooier krijg je het niet in Europa."

Letsch hoopt dat zijn ploeg donderdagavond tegen Tottenham Hotspur in staat zal zijn om opnieuw voor een verrassing te zorgen tegen de Engelse topclub. De Arnhemse formatie versloeg vorige maand op eigen veld een veredeld B-team van Tottenham met 1-0. Maximilian Wittek maakte in de slotfase het doelpunt. De Duitse middenvelder miste de laatste twee duels van Vitesse door een blessure. Hij kan in Londen zijn rentree maken. Daan Reiziger en Million Manhoef ontbreken in de wedstrijdselectie vanwege blessures.

Genieten

"We hebben dit verdiend en moeten er ook van genieten, maar de benadering is hetzelfde als twee weken geleden", betoogde Letsch. "Het is mooi om hier te staan, maar je wil het ook weer laten zien op dit niveau. Het wordt een 'big match'. Onze kansen zijn misschien niet groot, maar dat wil niet zeggen dat wij er niet vol voor gaan. Wat wel prettig is, is dat we door de vorige wedstrijd iets vrijer kunnen spelen. Hier valt vooral iets te winnen voor ons."

Vitesse neemt in groep G van de Conference League de tweede plaats in met 6 punten. Stade Rennes leidt met 7 punten en Tottenham Hotspur staat op de derde plek met 4 punten. De Engelse club beleefde een roerige aanloop naar het tweede duel met Vitesse. Trainer Nuno Espirito Santo werd maandag ontslagen vanwege de teleurstellende resultaten. De Italiaanse vakman Antonio Conte volgde hem een dag later al op. Hij debuteert tegen Vitesse op de bank bij de Spurs.

Meer uit Voetbal

Van Dijk passeert Robben op ranglijst met meeste interlands

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk passeert Arjen Robben en Georginio Wijnaldum donderdagavond op de ranglijst van spelers van het Nederlands elftal met de meeste interlands. De 35-jarige aanvoerder begint in de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League aan zijn 97e wedstrijd. Robben en Wijnaldum bleven steken op 96 duels voor Oranje.

27 minuten geleden
Van Bommel trapt niet in grap van Belgische journalist

ROME (ANP) - Mark van Bommel trapte donderdag niet in een grap van een Belgische journalist die hem zijn basisopstelling probeerde te ontfutselen. De Nederlander maakt vrijdag zijn debuut als bondscoach van het Belgische nationale voetbalelftal met een Nations League-wedstrijd in en tegen Italië.

37 minuten geleden
Supporters Oranje ontvangen bondscoach Xavi met groot spandoek

AMSTERDAM (ANP) - De supporters van het Nederlands elftal hebben voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League de nieuwe bondscoach Xavi Hernández welkom geheten met een groot spandoek. Achter het doel in de Johan Cruijff ArenA, waar de vaste kern fans 'Dutch Fanatics' zitten, was een grote afbeelding te zien van de Spanjaard. 'Xavi, welkom' stond daarbij geschreven.

39 minuten geleden
Zidane voelt meer emotie bij coachdebuut dan als speler in 1994

IZMIT (ANP/AFP) - Zinédine Zidane voelt meer emoties rond zijn debuut als bondscoach van het Franse nationale elftal dan bij zijn debuut als speler van 'Les Bleus' in 1994. Dat zei de 54-jarige trainer donderdag in aanloop naar het Nations League-duel van Frankrijk in en tegen Turkije van vrijdag.

2 uur geleden
Zechiël sluit aan bij Jong Oranje voor belangrijk duel met Noren

ZEIST (ANP) - Gjivai Zechiël heeft donderdag in Zeist tijdelijk de overstap gemaakt van het Nederlands elftal naar Jong Oranje. Dat meldt een woordvoerder van de KNVB.

8 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van voormalig directeur Mansvelder

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft "in goed overleg" de samenwerking met algemeen directeur Ben Mansvelder (38) beëindigd. Dat meldt de Arnhemse club op de eigen website.

9 uur geleden
FIFA-baas Infantino: cultuur van dialoog is nodig

DEN HAAG (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino zegt open te staan voor open discussies over mogelijke hervormingen bij de wereldvoetbalbond. "Er moet een cultuur van dialoog zijn, van naar elkaar luisteren en elkaar respecteren. Het gaat er niet om positieve krantenkoppen te genereren, het gaat erom te doen wat goed is voor de sport", schreef hij op Instagram bij een video waarin te zien is hoe hij een bezoek brengt aan de Arabian Gulf Cup in Saudi-Arabië.

10 uur geleden