Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse onder de indruk van Tottenham Hotspur Stadium

Vitesse onder de indruk van Tottenham Hotspur Stadium

LONDEN (ANP) - Spelers en stafleden van Vitesse keken bij aankomst in het nieuwe Tottenham Hotspur Stadium hun ogen uit. "Indrukwekkend", sprak coach Thomas Letsch vol bewondering. "Dit topmoderne stadion mag met recht één van de mooiste van de wereld genoemd worden. Dit is uiteindelijk de reden waarom wij voetbal spelen, hier doe je het allemaal voor."

Verdediger Jacob Rasmussen was het volledig met zijn trainer eens. "Het is echt waanzinnig. Het ziet er piekfijn uit. Veel mooier krijg je het niet in Europa."

Letsch hoopt dat zijn ploeg donderdagavond tegen Tottenham Hotspur in staat zal zijn om opnieuw voor een verrassing te zorgen tegen de Engelse topclub. De Arnhemse formatie versloeg vorige maand op eigen veld een veredeld B-team van Tottenham met 1-0. Maximilian Wittek maakte in de slotfase het doelpunt. De Duitse middenvelder miste de laatste twee duels van Vitesse door een blessure. Hij kan in Londen zijn rentree maken. Daan Reiziger en Million Manhoef ontbreken in de wedstrijdselectie vanwege blessures.

Genieten

"We hebben dit verdiend en moeten er ook van genieten, maar de benadering is hetzelfde als twee weken geleden", betoogde Letsch. "Het is mooi om hier te staan, maar je wil het ook weer laten zien op dit niveau. Het wordt een 'big match'. Onze kansen zijn misschien niet groot, maar dat wil niet zeggen dat wij er niet vol voor gaan. Wat wel prettig is, is dat we door de vorige wedstrijd iets vrijer kunnen spelen. Hier valt vooral iets te winnen voor ons."

Vitesse neemt in groep G van de Conference League de tweede plaats in met 6 punten. Stade Rennes leidt met 7 punten en Tottenham Hotspur staat op de derde plek met 4 punten. De Engelse club beleefde een roerige aanloop naar het tweede duel met Vitesse. Trainer Nuno Espirito Santo werd maandag ontslagen vanwege de teleurstellende resultaten. De Italiaanse vakman Antonio Conte volgde hem een dag later al op. Hij debuteert tegen Vitesse op de bank bij de Spurs.

Meer uit Voetbal

Haaland klaagt Noorse vliegmaatschappij aan om paardenstaart

OSLO (ANP/AFP) - De Noorse voetballer Erling Haaland heeft vliegmaatschappij Norwegian Air Shuttle voor de rechter gedaagd om "ongeoorloofd" gebruik van zijn beeltenis. Het gaat vermoedelijk om zijn paardenstaart.

34 minuten geleden
Argentinië wint zonder Messi overtuigend van Bolivia

CÓRDOBA (ANP/AFP) - Het Argentijnse voetbalelftal heeft zijn eerste interland na de verloren WK-finale tegen Spanje met overtuigende cijfers gewonnen. Het team won in Córdoba met 4-0 van Bolivia in een vriendschappelijk duel.

6 uur geleden
Voetbalsters Chelsea en Lyon spelen gelijk, zege Bayern

LYON (ANP) - Voetbalsters Veerle Buurman en Wieke Kaptein hebben met Chelsea in de Champions League gelijkgespeeld bij OL Lyonnes. Het duel in Lyon eindigde in 0-0. Bij de Franse topclub speelden international Damaris Egurrola en voormalig Ajax-speelster Lily Yohannes.

15 uur geleden
Ronaldo verlaat selectie Portugal dag voor duel met Denemarken

KOPENHAGEN (ANP/AFP) - Vedette Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van het Portugese elftal verlaten een dag voor de Nations League-wedstrijd tegen Denemarken. De 41-jarige voetballer heeft dat gedaan na uitspraken van bondscoach Jorge Jesus op de persconferentie, die eerder zei dat er niets aan de hand was.

17 uur geleden
Summerville over transfer naar Al-Hilal: alles klopte daar

THESSALONIKI (ANP) - Crysencio Summerville kreeg na het voorbije wereldkampioenschap voetbal met het Nederlands elftal aanbiedingen van meerdere clubs, ook uit Europa. Dat zei de rechtsbuiten woensdag in Thessaloniki, waar hij zich met Oranje voorbereidt op de Nations League-ontmoeting met Griekenland van donderdag.

17 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk bij nood rechts centraal in de verdediging

THESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk gaat donderdag bij het Nederlands elftal in geval van nood rechts centraal in de verdediging spelen. De 35-jarige aanvoerder doet dat liever niet, maar heeft in een gesprek met Xavi Hernández aangegeven daartoe wel bereid te zijn. Dat gaf de Spaanse bondscoach woensdag aan tijdens een persconferentie in Thessaloniki. Oranje speelt donderdag voor de Nations League tegen Griekenland.

18 uur geleden
Brugts en Van Asten winnen met FC Barcelona ruim bij AS Roma

ROME (ANP) - Voetbalsters Esmee Brugts en Renee van Asten hebben met FC Barcelona in de Champions League een ruime overwinning geboekt tegen AS Roma. In Rome won de Spaanse titelhouder met 6-0.

18 uur geleden