Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse onder de indruk van Tottenham Hotspur Stadium

Vitesse onder de indruk van Tottenham Hotspur Stadium

LONDEN (ANP) - Spelers en stafleden van Vitesse keken bij aankomst in het nieuwe Tottenham Hotspur Stadium hun ogen uit. "Indrukwekkend", sprak coach Thomas Letsch vol bewondering. "Dit topmoderne stadion mag met recht één van de mooiste van de wereld genoemd worden. Dit is uiteindelijk de reden waarom wij voetbal spelen, hier doe je het allemaal voor."

Verdediger Jacob Rasmussen was het volledig met zijn trainer eens. "Het is echt waanzinnig. Het ziet er piekfijn uit. Veel mooier krijg je het niet in Europa."

Letsch hoopt dat zijn ploeg donderdagavond tegen Tottenham Hotspur in staat zal zijn om opnieuw voor een verrassing te zorgen tegen de Engelse topclub. De Arnhemse formatie versloeg vorige maand op eigen veld een veredeld B-team van Tottenham met 1-0. Maximilian Wittek maakte in de slotfase het doelpunt. De Duitse middenvelder miste de laatste twee duels van Vitesse door een blessure. Hij kan in Londen zijn rentree maken. Daan Reiziger en Million Manhoef ontbreken in de wedstrijdselectie vanwege blessures.

Genieten

"We hebben dit verdiend en moeten er ook van genieten, maar de benadering is hetzelfde als twee weken geleden", betoogde Letsch. "Het is mooi om hier te staan, maar je wil het ook weer laten zien op dit niveau. Het wordt een 'big match'. Onze kansen zijn misschien niet groot, maar dat wil niet zeggen dat wij er niet vol voor gaan. Wat wel prettig is, is dat we door de vorige wedstrijd iets vrijer kunnen spelen. Hier valt vooral iets te winnen voor ons."

Vitesse neemt in groep G van de Conference League de tweede plaats in met 6 punten. Stade Rennes leidt met 7 punten en Tottenham Hotspur staat op de derde plek met 4 punten. De Engelse club beleefde een roerige aanloop naar het tweede duel met Vitesse. Trainer Nuno Espirito Santo werd maandag ontslagen vanwege de teleurstellende resultaten. De Italiaanse vakman Antonio Conte volgde hem een dag later al op. Hij debuteert tegen Vitesse op de bank bij de Spurs.

Meer uit Voetbal

Voetbalbond Azië maakt plannen voor eigen Nations League

KUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.

26 minuten geleden
PSV in uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog met Veerman in de basis

UTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.

33 minuten geleden
Voetballer Simons verontschuldigt zich bij Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.

1 uur geleden
Real Madrid boekt tegen Sevilla tweede competitiezege op rij

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.

12 uur geleden
NAC verliest thuis van Telstar en neemt laatste plaats over

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1

12 uur geleden
NEC houdt Ajax met tien man op gelijkspel

NIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.

13 uur geleden
Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

14 uur geleden