Vitesse neemt verdediger Meulensteen over van RKC
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft verdediger Melle Meulensteen overgenomen van RKC Waalwijk. De 22-jarige Meulensteen ondertekende in Arnhem een contract voor vier jaar. RKC zag donderdag ook al een andere verdediger vertrekken. Ahmed Touba stapte over naar de Turkse topclub Istanbul Basaksehir.
Meulensteen speelde 4,5 jaar voor RKC, de laatste periode als aanvoerder. De zoon van voetbaltrainer René Meulensteen zat daarvoor in de jeugdopleiding van Manchester United en hij speelde voor de Engelse club Preston North End. "Na een zeer geslaagde periode in Waalwijk is dit een mooie stap in eigen land", zegt Meulensteen over zijn transfer naar Vitesse. "Voor mijn gevoel was ik daar ook klaar voor."
De Arnhemse club, die afgelopen seizoen als zesde eindigde in de Eredivisie, moest deze zomer afscheid nemen van centrumverdediger Danilho Doekhi (naar Union Berlin) en zag ook Riechedly Bazoer vertrekken. Bazoer speelde regelmatig centraal achterin. Vitesse versterkte zich eerder met rechtsback Carlens Arcus uit Haïti, als opvolger van de vertrokken Eli Dasa.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
37 minuten geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
46 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
4 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
7 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
11 uur geleden