Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse na vierde nederlaag op rij verder in de problemen

Vitesse na vierde nederlaag op rij verder in de problemen

ROTTERDAM (ANP) - Vitesse is er zaterdag niet in geslaagd weg te komen bij de onderste plekken in de Eredivisie. De Arnhemmers gingen in Rotterdam, ondanks een vroege voorsprong, onderuit bij Sparta: 3-1.

Voor Vitesse betekende het de vierde nederlaag op rij. Het elftal van trainer Phillip Cocu blijft veertiende en heeft 3 punten meer dan nummer 16 Excelsior.

Vitesse begon goed. Na een kort genomen hoekschop passeerde Kacper Kozlowski aanvaller Koki Saito op de achterlijn. Zijn voorzet werd in de 7e minuut van dichtbij binnen getikt door Dominik Oroz, die voor het eerst dit seizoen scoorde: 0-1.

Vermakelijk duel

Sparta kwam al snel met een antwoord. Arno Verschueren kopte in de 11e minuut, uit een vrije trap van Vito van Crooij, knap raak. De Belgische middenvelder staat alweer op acht treffers in de Eredivisie. Dat is zijn persoonlijk hoogste aantal competitiedoelpunten in een seizoen.

In een vermakelijk duel kwam Sparta kort voor rust op voorsprong. Saito scoorde met een volley, nadat doelman Kjell Scherpen de bal na een voorzet van Shurandy Sambo niet goed kon verwerken.

Scherpen hield Vitesse na rust juist met enkele goede reddingen in de race. De ploeg van Cocu moest vanaf de 80e minuut verder met tien man na een rode kaart voor Maximilian Wittek. Joshua Kitolano kopte Sparta daarna naar 3-1.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

49 minuten geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

50 minuten geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

1 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

1 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

1 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

3 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

4 uur geleden