Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse na rode kaart Openda thuis onderuit tegen FC Groningen

Vitesse na rode kaart Openda thuis onderuit tegen FC Groningen

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de overwinning bij Feyenoord in de Eredivisie (0-1) geen goed vervolg gegeven. De Arnhemmers gingen zaterdag in de GelreDome onderuit tegen FC Groningen. Het werd 1-3.

Loïs Openda werd vorige week in De Kuip nog matchwinner, nu speelde de Belgische topscorer van Vitesse opnieuw een hoofdrol. Dit keer alleen een negatieve. Openda werd in de 35e minuut met een rode kaart weggestuurd na ingrijpen van de videoscheidsrechter. Openda gaf een lichte elleboog op de ribben van Mike te Wierik.

FC Groningen, waar Melayro Bogarde voor het eerst een basisplaats had, profiteerde snel van de overtalsituatie. Na een vrije trap van Tomas Suslov kopte Jørgen Strand Larsen in de 39e minuut raak (0-1).

Thomas Letsch

Vitesse-trainer Thomas Letsch wisselde in de rust drie keer, maar het hielp de thuisclub niet. Michael de Leeuw werkte de bal halverwege de tweede helft via Eli Dasa binnen. Invaller Daniël van Kaam besliste het duel in de 71e minuut met de 0-3 definitief, al deed Dominik Oroz nog wel iets terug voor Vitesse.

Vitesse liet door de nederlaag na om in punten op gelijke hoogte te komen met Feyenoord, dat zondag op bezoek gaat bij NEC. FC Groningen klom naar de elfde positie.

Meer uit Voetbal

Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

2 uur geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

8 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

9 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

10 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

11 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

11 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

2 dagen geleden