Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse na rode kaart Openda thuis onderuit tegen FC Groningen

Vitesse na rode kaart Openda thuis onderuit tegen FC Groningen

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de overwinning bij Feyenoord in de Eredivisie (0-1) geen goed vervolg gegeven. De Arnhemmers gingen zaterdag in de GelreDome onderuit tegen FC Groningen. Het werd 1-3.

Loïs Openda werd vorige week in De Kuip nog matchwinner, nu speelde de Belgische topscorer van Vitesse opnieuw een hoofdrol. Dit keer alleen een negatieve. Openda werd in de 35e minuut met een rode kaart weggestuurd na ingrijpen van de videoscheidsrechter. Openda gaf een lichte elleboog op de ribben van Mike te Wierik.

FC Groningen, waar Melayro Bogarde voor het eerst een basisplaats had, profiteerde snel van de overtalsituatie. Na een vrije trap van Tomas Suslov kopte Jørgen Strand Larsen in de 39e minuut raak (0-1).

Thomas Letsch

Vitesse-trainer Thomas Letsch wisselde in de rust drie keer, maar het hielp de thuisclub niet. Michael de Leeuw werkte de bal halverwege de tweede helft via Eli Dasa binnen. Invaller Daniël van Kaam besliste het duel in de 71e minuut met de 0-3 definitief, al deed Dominik Oroz nog wel iets terug voor Vitesse.

Vitesse liet door de nederlaag na om in punten op gelijke hoogte te komen met Feyenoord, dat zondag op bezoek gaat bij NEC. FC Groningen klom naar de elfde positie.

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

2 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

4 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

5 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

5 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

6 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

8 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

8 uur geleden