Vitesse mogelijk tegen Anderlecht, Feyenoord wellicht naar Zweden
NYON (ANP) - Mochten Vitesse en Feyenoord de derde kwalificatieronde overleven, dan weten beide clubs wie de mogelijke tegenstanders worden in de play-offs van de Conference League. Vitesse stuit op de winnaar van het duel tussen het Belgische Anderlecht en het Albanese KF Laçi als de ploeg uit Arnhem de tweestrijd tegen FC Dundalk overleeft.
Mocht Feyenoord de confrontatie met FC Luzern winnend afsluiten, dan is of het Zweedse IF Elfsborg of FK Velez Mostar uit Bosnië en Herzegovina de tegenstander.
De duels in de derde ronde vinden komende donderdag en een week later op 12 augustus plaats. De duels in de finaleronde zijn op 19 en 26 augustus.
AZ neemt het in de play-offs in de Europa League op tegen de winnaar van het duel tussen het Tsjechische FK Jablonec of het Schotse Celtic. Die twee ploegen spelen deze week en volgende week eerst nog tegen elkaar in de derde voorronde. De duels in de finaleronde zijn ook op 19 en 26 augustus.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
12 uur geleden