Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse mist acht spelers tegen Heracles Almelo

Vitesse mist acht spelers tegen Heracles Almelo

ARNHEM (ANP) - Vitesse kampt met grote personele problemen in aanloop naar het thuisduel van zondag met Heracles Almelo. Trainer Edward Sturing kan geen beroep doen op de geblesseerde Carlens Arcus en de geschorste Melle Meulensteen en Dominik Oroz. Davy Pröpper, Thomas Buitink, Miliano Jonathans, Fodé Fofana en Mica Pinto zijn ook nog niet fit.

Vitesse staat op de voorlaatste plaats van de Eredivisie. De club staat in punten gelijk met FC Volendam, dat een duel meer heeft gespeeld. Heracles Almelo is de nummer 13 van de ranglijst, met 7 punten meer dan Vitesse.

"Wat je vaak ziet bij clubs in onze situatie is dat de lijst met absenten steeds langer wordt, met name als de resultaten tegenvallen en het zelfvertrouwen laag is", zei Sturing vrijdag op een persconferentie. "Dan zie je de lijst met geblesseerden en schorsingen groeien. We hebben nu acht jongens die er niet bij kunnen zijn. Maar dat biedt ook kansen voor andere spelers om minuten te gaan maken en zich te laten zien."

Vitesse gaat volgende week op bezoek bij Almere City, de nummer 16 van de Eredivisie. "We zitten nu in de fase dat alle wedstrijden belangrijk zijn en we moeten nog een behoorlijk aantal punten halen", zei Sturing. "De druk om punten te pakken neemt toe, zeker als je nu pas op 8 punten staat."

Meer uit Voetbal

Girona en Real Mallorca degraderen op slotdag uit La Liga

GIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.

11 uur geleden
Kane leidt Bayern naar eerste Duitse bekerwinst sinds 2020

BERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.

11 uur geleden
Oranje-international De Vrij geblesseerd naar de kant bij Inter

BOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.

11 uur geleden
Iran verplaatst basiskamp tijdens WK van VS naar Mexico

ANTALYA (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal heeft zijn basiskamp tijdens het komende WK niet in de Verenigde Staten, maar in Mexico. Voor die verplaatsing heeft de nationale voetbalbond naar eigen zeggen toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA. De officiële reden is dat het Mexicaanse Tijuana dichter bij Los Angeles ligt, waar Iran het opneemt tegen Nieuw-Zeeland en België. De verplaatsing maakt de visumaanvragen ook makkelijker.

11 uur geleden
Voetbalster Brugts wint tweede Champions League met FC Barcelona

OSLO (ANP) - Oranje-international Esmee Brugts heeft voor de tweede keer de Champions League gewonnen met de voetbalsters van FC Barcelona. De Catalaanse grootmacht was in de finale in Oslo met 4-0 te sterk voor de Franse topclub OL Lyonnes, waar Damaris Egurrola op de bank bleef. De Poolse Ewa Pajor, topscorer van het toernooi, maakte de eerste twee treffers. Salma Paralluelo scoorde in de slotfase nog twee keer.

14 uur geleden
Hull City promoveert naar Premier League na zege op Middlesbrough

LONDEN (ANP) - Hull City heeft op Wembley de finale van de play-offs om promotie naar de Premier League gewonnen van Middlesbrough: 1-0. Dat levert de nummer 6 van de Championship enkele honderden miljoenen euro's op aan televisiegelden en andere commerciële inkomsten die horen bij het uitkomen op het hoogste Engelse niveau.

14 uur geleden
Willem II promoveert na zege via strafschoppen op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II is na een jaar terug in de Eredivisie. De ploeg van trainer John Stegeman won de finale van de play-offs om promotie/degradatie na strafschoppen van FC Volendam. De stand na verlenging was 2-1 voor de Tilburgers. FC Volendam, dat woensdag het eerste duel in Tilburg met 2-1 had gewonnen, degradeert daardoor na een jaar weer van het hoogste niveau.

14 uur geleden