Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse mist acht spelers tegen Heracles Almelo

Vitesse mist acht spelers tegen Heracles Almelo

ARNHEM (ANP) - Vitesse kampt met grote personele problemen in aanloop naar het thuisduel van zondag met Heracles Almelo. Trainer Edward Sturing kan geen beroep doen op de geblesseerde Carlens Arcus en de geschorste Melle Meulensteen en Dominik Oroz. Davy Pröpper, Thomas Buitink, Miliano Jonathans, Fodé Fofana en Mica Pinto zijn ook nog niet fit.

Vitesse staat op de voorlaatste plaats van de Eredivisie. De club staat in punten gelijk met FC Volendam, dat een duel meer heeft gespeeld. Heracles Almelo is de nummer 13 van de ranglijst, met 7 punten meer dan Vitesse.

"Wat je vaak ziet bij clubs in onze situatie is dat de lijst met absenten steeds langer wordt, met name als de resultaten tegenvallen en het zelfvertrouwen laag is", zei Sturing vrijdag op een persconferentie. "Dan zie je de lijst met geblesseerden en schorsingen groeien. We hebben nu acht jongens die er niet bij kunnen zijn. Maar dat biedt ook kansen voor andere spelers om minuten te gaan maken en zich te laten zien."

Vitesse gaat volgende week op bezoek bij Almere City, de nummer 16 van de Eredivisie. "We zitten nu in de fase dat alle wedstrijden belangrijk zijn en we moeten nog een behoorlijk aantal punten halen", zei Sturing. "De druk om punten te pakken neemt toe, zeker als je nu pas op 8 punten staat."

Meer uit Voetbal

Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

18 minuten geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

41 minuten geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

55 minuten geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

1 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

2 uur geleden
Ajax profiteert met 0-0 bij PEC Zwolle nauwelijks van verlies NEC

ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.

3 uur geleden
Feyenoord-aanwinst Sterling krijgt tegen Twente weer reserverol

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.

3 uur geleden