Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse mist acht spelers tegen Heracles Almelo

Vitesse mist acht spelers tegen Heracles Almelo

ARNHEM (ANP) - Vitesse kampt met grote personele problemen in aanloop naar het thuisduel van zondag met Heracles Almelo. Trainer Edward Sturing kan geen beroep doen op de geblesseerde Carlens Arcus en de geschorste Melle Meulensteen en Dominik Oroz. Davy Pröpper, Thomas Buitink, Miliano Jonathans, Fodé Fofana en Mica Pinto zijn ook nog niet fit.

Vitesse staat op de voorlaatste plaats van de Eredivisie. De club staat in punten gelijk met FC Volendam, dat een duel meer heeft gespeeld. Heracles Almelo is de nummer 13 van de ranglijst, met 7 punten meer dan Vitesse.

"Wat je vaak ziet bij clubs in onze situatie is dat de lijst met absenten steeds langer wordt, met name als de resultaten tegenvallen en het zelfvertrouwen laag is", zei Sturing vrijdag op een persconferentie. "Dan zie je de lijst met geblesseerden en schorsingen groeien. We hebben nu acht jongens die er niet bij kunnen zijn. Maar dat biedt ook kansen voor andere spelers om minuten te gaan maken en zich te laten zien."

Vitesse gaat volgende week op bezoek bij Almere City, de nummer 16 van de Eredivisie. "We zitten nu in de fase dat alle wedstrijden belangrijk zijn en we moeten nog een behoorlijk aantal punten halen", zei Sturing. "De druk om punten te pakken neemt toe, zeker als je nu pas op 8 punten staat."

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

10 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

11 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

11 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

11 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

12 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

13 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

13 uur geleden