Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse mist acht spelers tegen Heracles Almelo

Vitesse mist acht spelers tegen Heracles Almelo

ARNHEM (ANP) - Vitesse kampt met grote personele problemen in aanloop naar het thuisduel van zondag met Heracles Almelo. Trainer Edward Sturing kan geen beroep doen op de geblesseerde Carlens Arcus en de geschorste Melle Meulensteen en Dominik Oroz. Davy Pröpper, Thomas Buitink, Miliano Jonathans, Fodé Fofana en Mica Pinto zijn ook nog niet fit.

Vitesse staat op de voorlaatste plaats van de Eredivisie. De club staat in punten gelijk met FC Volendam, dat een duel meer heeft gespeeld. Heracles Almelo is de nummer 13 van de ranglijst, met 7 punten meer dan Vitesse.

"Wat je vaak ziet bij clubs in onze situatie is dat de lijst met absenten steeds langer wordt, met name als de resultaten tegenvallen en het zelfvertrouwen laag is", zei Sturing vrijdag op een persconferentie. "Dan zie je de lijst met geblesseerden en schorsingen groeien. We hebben nu acht jongens die er niet bij kunnen zijn. Maar dat biedt ook kansen voor andere spelers om minuten te gaan maken en zich te laten zien."

Vitesse gaat volgende week op bezoek bij Almere City, de nummer 16 van de Eredivisie. "We zitten nu in de fase dat alle wedstrijden belangrijk zijn en we moeten nog een behoorlijk aantal punten halen", zei Sturing. "De druk om punten te pakken neemt toe, zeker als je nu pas op 8 punten staat."

Meer uit Voetbal

Real Madrid boos na vermeend racisme tegen Vinicius Júnior

LISSABON (ANP/RTR) - Spelers van Real Madrid zijn boos op Benfica-speler Gianluca Prestianni na zijn vermeende racistische uitlatingen tegen Real Madrid-aanvaller Vinicius Júnior dinsdagavond. Onder anderen vedette Kylian ⁠Mbappé zegt de opmerkingen te hebben gehoord. "We kunnen niet accepteren dat een speler in het belangrijkste Europese toernooi zich zo gedraagt. Deze man verdient het niet meer om in de Champions League te spelen", zei ⁠Mbappé na de 1-0-zege in Lissabon.

5 minuten geleden
Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

12 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

12 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

13 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

15 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

16 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

17 uur geleden