Vitesse met Bazoer en Darfalou, Anderlecht met Zirkzee en Hoedt
BRUSSEL (ANP) - Vitesse treedt in de uitwedstrijd tegen Anderlecht (aanvang: 20.00 uur) in de play-offs voor de Conference League met twee wijzigingen in het basisteam aan. Verdediger Million Manhoef (fysieke klachten) en aanvaller Loïs Openda (geschorst) ontbreken in het Arnhemse elftal. Eli Dasa en Oussama Darfalou zijn in Brussel de vervangers.
Verdediger Riechedly Bazoer is ook van de partij bij Vitesse. Hij viel afgelopen zondag in de gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle (0-1) vlak voor de rust uit. De ex-Ajacied is weer fit bevonden. De herstelde aanvaller Oussama Tannane begint op de bank.
Bij Anderlecht hebben de Schiedamse aanvaller Joshua Zirkzee, gehuurd van Bayern München, en verdediger Wesley Hoedt (onder meer ex-AZ) een basisplaats. Zirkzee maakte zondag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Cercle Brugge (1-2) twee doelpunten.
Vitesse schakelde in de derde voorronde het Ierse Dundalk uit. Anderlecht bleef Laçi uit Albanië de baas.
De return is komende week in Arnhem. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de groepsfase van de Conference League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.
6 uur geleden