Vitesse met Bazoer en Darfalou, Anderlecht met Zirkzee en Hoedt
BRUSSEL (ANP) - Vitesse treedt in de uitwedstrijd tegen Anderlecht (aanvang: 20.00 uur) in de play-offs voor de Conference League met twee wijzigingen in het basisteam aan. Verdediger Million Manhoef (fysieke klachten) en aanvaller Loïs Openda (geschorst) ontbreken in het Arnhemse elftal. Eli Dasa en Oussama Darfalou zijn in Brussel de vervangers.
Verdediger Riechedly Bazoer is ook van de partij bij Vitesse. Hij viel afgelopen zondag in de gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle (0-1) vlak voor de rust uit. De ex-Ajacied is weer fit bevonden. De herstelde aanvaller Oussama Tannane begint op de bank.
Bij Anderlecht hebben de Schiedamse aanvaller Joshua Zirkzee, gehuurd van Bayern München, en verdediger Wesley Hoedt (onder meer ex-AZ) een basisplaats. Zirkzee maakte zondag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Cercle Brugge (1-2) twee doelpunten.
Vitesse schakelde in de derde voorronde het Ierse Dundalk uit. Anderlecht bleef Laçi uit Albanië de baas.
De return is komende week in Arnhem. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de groepsfase van de Conference League.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
11 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
12 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
22 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden