Vitesse met Bazoer en Darfalou, Anderlecht met Zirkzee en Hoedt
BRUSSEL (ANP) - Vitesse treedt in de uitwedstrijd tegen Anderlecht (aanvang: 20.00 uur) in de play-offs voor de Conference League met twee wijzigingen in het basisteam aan. Verdediger Million Manhoef (fysieke klachten) en aanvaller Loïs Openda (geschorst) ontbreken in het Arnhemse elftal. Eli Dasa en Oussama Darfalou zijn in Brussel de vervangers.
Verdediger Riechedly Bazoer is ook van de partij bij Vitesse. Hij viel afgelopen zondag in de gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle (0-1) vlak voor de rust uit. De ex-Ajacied is weer fit bevonden. De herstelde aanvaller Oussama Tannane begint op de bank.
Bij Anderlecht hebben de Schiedamse aanvaller Joshua Zirkzee, gehuurd van Bayern München, en verdediger Wesley Hoedt (onder meer ex-AZ) een basisplaats. Zirkzee maakte zondag in de gewonnen uitwedstrijd tegen Cercle Brugge (1-2) twee doelpunten.
Vitesse schakelde in de derde voorronde het Ierse Dundalk uit. Anderlecht bleef Laçi uit Albanië de baas.
De return is komende week in Arnhem. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de groepsfase van de Conference League.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
14 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
14 uur geleden