Vitesse meldt volgende stap kandidaat in zoektocht eigenaar
ARNHEM (ANP) - Vitesse meldt dat het met een van de partijen die geïnteresseerd is in de overname van de club een volgende fase in het proces ingaat. De club wil de naam van de overnamekandidaat niet noemen, maar algemeen directeur Edwin Reijntjes zegt "een goed gevoel te hebben bij deze partij".
Vitesse maakte eerder bekend dat het vier partijen toegang had gegeven tot cijfers en gegevens van de club. In een nieuwe update melden de Arnhemmers dat een van de geïnteresseerde partijen de volgende stap heeft gezet en met de club werkt aan de start van een vooronderzoek, met medeweten van de licentiecommissie van voetbalbond KNVB.
"Het feit dat een partij de volgende fase ingaat, is een positieve ontwikkeling", zegt Reijntjes op de website van de club. "Dit betekent dat zij - na het zien van de relevante clubinformatie - nog steeds geïnteresseerd zijn. Voor ons is het cruciaal dat we zorgvuldig en gedegen te werk gaan, voordat we definitieve keuzes maken."
"Het vooronderzoek is noodzakelijk om achter alle benodigde informatie over de mogelijke aandeelhouder te komen, passend bij de gestelde licentie-eisen", legt Reijntjes uit. De kosten voor het vooronderzoek neemt deze partij ook voor haar rekening, meldt de directeur. "Dat geeft direct ook de mate van interesse aan."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
1 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
1 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
5 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
6 uur geleden