Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse meldt volgende stap kandidaat in zoektocht eigenaar

Vitesse meldt volgende stap kandidaat in zoektocht eigenaar

ARNHEM (ANP) - Vitesse meldt dat het met een van de partijen die geïnteresseerd is in de overname van de club een volgende fase in het proces ingaat. De club wil de naam van de overnamekandidaat niet noemen, maar algemeen directeur Edwin Reijntjes zegt "een goed gevoel te hebben bij deze partij".

Vitesse maakte eerder bekend dat het vier partijen toegang had gegeven tot cijfers en gegevens van de club. In een nieuwe update melden de Arnhemmers dat een van de geïnteresseerde partijen de volgende stap heeft gezet en met de club werkt aan de start van een vooronderzoek, met medeweten van de licentiecommissie van voetbalbond KNVB.

"Het feit dat een partij de volgende fase ingaat, is een positieve ontwikkeling", zegt Reijntjes op de website van de club. "Dit betekent dat zij - na het zien van de relevante clubinformatie - nog steeds geïnteresseerd zijn. Voor ons is het cruciaal dat we zorgvuldig en gedegen te werk gaan, voordat we definitieve keuzes maken."

"Het vooronderzoek is noodzakelijk om achter alle benodigde informatie over de mogelijke aandeelhouder te komen, passend bij de gestelde licentie-eisen", legt Reijntjes uit. De kosten voor het vooronderzoek neemt deze partij ook voor haar rekening, meldt de directeur. "Dat geeft direct ook de mate van interesse aan."

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

1 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

2 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

9 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

9 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

10 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

13 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

13 uur geleden