Vitesse meldt volgende stap kandidaat in zoektocht eigenaar
ARNHEM (ANP) - Vitesse meldt dat het met een van de partijen die geïnteresseerd is in de overname van de club een volgende fase in het proces ingaat. De club wil de naam van de overnamekandidaat niet noemen, maar algemeen directeur Edwin Reijntjes zegt "een goed gevoel te hebben bij deze partij".
Vitesse maakte eerder bekend dat het vier partijen toegang had gegeven tot cijfers en gegevens van de club. In een nieuwe update melden de Arnhemmers dat een van de geïnteresseerde partijen de volgende stap heeft gezet en met de club werkt aan de start van een vooronderzoek, met medeweten van de licentiecommissie van voetbalbond KNVB.
"Het feit dat een partij de volgende fase ingaat, is een positieve ontwikkeling", zegt Reijntjes op de website van de club. "Dit betekent dat zij - na het zien van de relevante clubinformatie - nog steeds geïnteresseerd zijn. Voor ons is het cruciaal dat we zorgvuldig en gedegen te werk gaan, voordat we definitieve keuzes maken."
"Het vooronderzoek is noodzakelijk om achter alle benodigde informatie over de mogelijke aandeelhouder te komen, passend bij de gestelde licentie-eisen", legt Reijntjes uit. De kosten voor het vooronderzoek neemt deze partij ook voor haar rekening, meldt de directeur. "Dat geeft direct ook de mate van interesse aan."
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."
14 uur geledenLIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
20 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 dag geledenRABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 dag geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
1 dag geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
1 dag geleden