Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse meldt volgende stap kandidaat in zoektocht eigenaar

Vitesse meldt volgende stap kandidaat in zoektocht eigenaar

ARNHEM (ANP) - Vitesse meldt dat het met een van de partijen die geïnteresseerd is in de overname van de club een volgende fase in het proces ingaat. De club wil de naam van de overnamekandidaat niet noemen, maar algemeen directeur Edwin Reijntjes zegt "een goed gevoel te hebben bij deze partij".

Vitesse maakte eerder bekend dat het vier partijen toegang had gegeven tot cijfers en gegevens van de club. In een nieuwe update melden de Arnhemmers dat een van de geïnteresseerde partijen de volgende stap heeft gezet en met de club werkt aan de start van een vooronderzoek, met medeweten van de licentiecommissie van voetbalbond KNVB.

"Het feit dat een partij de volgende fase ingaat, is een positieve ontwikkeling", zegt Reijntjes op de website van de club. "Dit betekent dat zij - na het zien van de relevante clubinformatie - nog steeds geïnteresseerd zijn. Voor ons is het cruciaal dat we zorgvuldig en gedegen te werk gaan, voordat we definitieve keuzes maken."

"Het vooronderzoek is noodzakelijk om achter alle benodigde informatie over de mogelijke aandeelhouder te komen, passend bij de gestelde licentie-eisen", legt Reijntjes uit. De kosten voor het vooronderzoek neemt deze partij ook voor haar rekening, meldt de directeur. "Dat geeft direct ook de mate van interesse aan."

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

1 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

2 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

2 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

4 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

4 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

5 uur geleden