Vitesse maakt einde aan ongeslagen reeks Feyenoord
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een einde gemaakt aan de ongeslagen reeks van Feyenoord in de Eredivisie. De Rotterdamse ploeg moest in Arnhem de eerste nederlaag sinds 27 oktober vorig jaar incasseren: 1-0. Oussama Darfalou maakte kort voor rust het enige doelpunt in de Gelredome. Feyenoord liet in de tweede helft een handvol grote kansen op de gelijkmaker liggen.
Na de nederlaag van de Rotterdammers in oktober vorig jaar bij Ajax (4-0) stapte trainer Jaap Stam op. Onder diens opvolger Dick Advocaat bleef Feyenoord 26 wedstrijden op rij ongeslagen in de competitie. De ploeg van de Hagenaar had daarmee de langste reeks zonder nederlaag in alle Europese competities in handen.
Vitesse nestelde zich door de zege op Feyenoord weer op de derde plaats in de Eredivisie met 29 punten, Feyenoord bleef op 26 punten staan.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
2 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
7 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
11 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden