Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse levert jaarrekening zonder handtekening in bij KNVB

Vitesse levert jaarrekening zonder handtekening in bij KNVB

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de jaarrekening van het seizoen 2023/2024 ingediend bij de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB, maar er ontbreekt een handtekening. BDO Accountants kan geen garantie bieden, omdat de club uit Arnhem vanaf 1 juli 2025 te maken krijgt met een lening van de Amerikaanse zakenman Coley Parry, die 17 miljoen euro zou bedragen.

De beoogde eigenaar Guus Franke trok zich vorige week terug uit het overnameproces. "We moeten dus weer van voor af aan beginnen", meldt directeur Edwin Reijntjes op de website van zijn club. Volgens hem kan Vitesse zich geen fouten meer veroorloven. "We gaan het proces dus ook zorgvuldiger aanpakken dan de vorige keren", stelt hij.

Vitesse is op zoek naar een nieuwe eigenaar. "Een faillissement aanvragen is voor ons absoluut onbespreekbaar. We sluiten echter geen enkele partij of constructie met delen van aandelen op voorhand uit. Die luxe hebben we niet. Vitesse moet immers blijven bestaan", zegt Reijntjes, die ook weer contact heeft met Parry. "Zijn lening uit de boeken van Vitesse halen, is de sleutel tot een structurele oplossing voor de club", aldus Reijntjes.

Vitesse heeft de KNVB gevraagd of het de jaarrekening later mag inleveren, maar dat verzoek is afgewezen. Eventuele consequenties zijn volgens Reijntjes nog niet te overzien. Vitesse kreeg eerder al twaalf punten in mindering, waarvan zes voorwaardelijk. Het is mogelijk dat de voorwaardelijke straf wordt omgezet in een definitieve sanctie.

Meer uit Voetbal

Inter nadert titel Serie A na zege op Cagliari: 3-0

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.

5 uur geleden
Iraanse voetbalsters danken 'veilige haven' Australië voor asiel

SYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.

7 uur geleden
Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

14 uur geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

16 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

17 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

19 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

1 dag geleden