Vitesse laat Tannane voor onbepaalde tijd met beloften trainen
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Oussama Tannane teruggezet naar de beloften. De 27-jarige middenvelder maakt vanaf dinsdag voor onbepaalde tijd deel uit van de selectie van Vitesse Onder 21. Hoofdtrainer Thomas Letsch zette Tannane eind vorige maand al uit de A-selectie, omdat de spelmaker volgens de Duitser niet de juiste focus had.
De Marokkaanse international voerde afgelopen week gesprekken met de clubleiding over ontbinding van zijn contract, dat tot het einde van dit seizoen loopt. Die gesprekken leverden echter geen overeenstemming op.
Tannane was vorig seizoen een belangrijke speler in het elftal van Letsch. In 29 competitiewedstrijden maakte hij zeven doelpunten en gaf hij negen assists bij de nummer 4 van de Eredivisie. De aanvallende middenvelder hoopte afgelopen zomer net als Riechedly Bazoer op een transfer, maar voor beiden kwam die er niet. Letsch zette Tannane in de eerste weken van het seizoen nogal eens op de bank en daar was de spelmaker niet blij mee.
Vlak voor de interlandperiode zette de trainer hem uit de selectie. "Omdat ik niet het gevoel heb dat Oussama het team op dit moment verder kan helpen", zei Letsch toen. "Zijn rol is wat veranderd en dat heeft invloed op zijn focus." Zonder Tannane won Vitesse van Feyenoord (2-1). De gesprekken met de clubleiding hebben ertoe geleid dat Tannane nu moet gaan trainen bij de beloften van trainer Nicky Hofs.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
5 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
16 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
1 dag geleden