Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse laat grasmat in Gelredome weer vervangen

Vitesse laat grasmat in Gelredome weer vervangen

ARNHEM (ANP) - Vitesse krijgt voor de tweede keer in een jaar tijd een nieuwe grasmat. Het veld wordt in de aanloop naar de hervatting van het seizoen vervangen. Trainer Thomas Letsch had zich in de afgelopen weken meerdere keren kritisch uitgelaten over de slechte staat van het veld in stadion Gelredome.

In februari vorig jaar werd ook al een nieuwe grasmat aangelegd. Toen had een haperend drainagesysteem tot veel kale plekken op het veld geleid. Die mat had bijna zes jaar in het stadion gelegen.

Dat het veld nu binnen een jaar opnieuw moet worden vervangen, komt volgens Vitesse door het grote aantal wedstrijden dat daar in de eerste seizoenshelft op is gespeeld. "Met oog op het herstelperspectief voor de korte termijn en het drukke speelschema in de komende maanden is dit de beste manier om letterlijk en figuurlijk een goede bodem te leggen voor de tweede helft van het seizoen", aldus de nummer 4 van de Eredivisie, die zich ook heeft geplaatst voor de knock-outfase van de Conference League.

Vitesse speelt dinsdag 18 januari voor het eerst op het nieuwe veld, in de bekerwedstrijd tegen de amateurs van DVS'33 uit Ermelo. Vier dagen daarna komt FC Groningen voor de competitie naar Arnhem. De ploeg van Letsch hervat het seizoen op 15 januari met een uitwedstrijd tegen Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

11 minuten geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

15 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

16 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

17 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

18 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

18 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

19 uur geleden