Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse laat grasmat in Gelredome weer vervangen

Vitesse laat grasmat in Gelredome weer vervangen

ARNHEM (ANP) - Vitesse krijgt voor de tweede keer in een jaar tijd een nieuwe grasmat. Het veld wordt in de aanloop naar de hervatting van het seizoen vervangen. Trainer Thomas Letsch had zich in de afgelopen weken meerdere keren kritisch uitgelaten over de slechte staat van het veld in stadion Gelredome.

In februari vorig jaar werd ook al een nieuwe grasmat aangelegd. Toen had een haperend drainagesysteem tot veel kale plekken op het veld geleid. Die mat had bijna zes jaar in het stadion gelegen.

Dat het veld nu binnen een jaar opnieuw moet worden vervangen, komt volgens Vitesse door het grote aantal wedstrijden dat daar in de eerste seizoenshelft op is gespeeld. "Met oog op het herstelperspectief voor de korte termijn en het drukke speelschema in de komende maanden is dit de beste manier om letterlijk en figuurlijk een goede bodem te leggen voor de tweede helft van het seizoen", aldus de nummer 4 van de Eredivisie, die zich ook heeft geplaatst voor de knock-outfase van de Conference League.

Vitesse speelt dinsdag 18 januari voor het eerst op het nieuwe veld, in de bekerwedstrijd tegen de amateurs van DVS'33 uit Ermelo. Vier dagen daarna komt FC Groningen voor de competitie naar Arnhem. De ploeg van Letsch hervat het seizoen op 15 januari met een uitwedstrijd tegen Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Mexico verslaat VS in finale Gold Cup

HOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.

3 uur geleden
Zwitserland houdt zicht op kwartfinales EK na winst op IJsland

BERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.

8 uur geleden
International Van Dongen kondigt einde voetballoopbaan aan

MONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.

9 uur geleden
Noorse voetbalsters ook te sterk voor Finland op EK

SION (ANP) - De Noorse voetbalsters hebben op het EK in Zwitserland hun tweede zege geboekt. Dankzij een laat doelpunt van Caroline Graham Hansen werd Finland met 2-1 verslagen.

12 uur geleden
Martens zinspeelt op einde voetbalcarrière

HILVERSUM (ANP) - Lieke Martens twijfelt of ze haar voetballoopbaan voortzet. Ze liet bij de NOS weten dat ze nog niet heeft getekend bij een club. "Ik ben nog aan het kijken wat ik wil. De prioriteiten zijn wel veranderd", zei de 32-jarige aanvalster, die begin juni haar 160e en laatste interland speelde.

13 uur geleden
Bayern München bevestigt ernstige blessure middenvelder Musiala

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Zoals gevreesd moet Bayern München het lange tijd stellen zonder sterspeler Jamal Musiala. De 22-jarige middenvelder heeft in het duel met Paris Saint-Germain in de kwartfinales van het WK voor clubs een breuk in zijn kuitbeen opgelopen. Dat bevestigde de Zuid-Duitse club zondag op de website.

15 uur geleden
Ook verdedigster Buurman op trainingsveld na wissel uit voorzorg

THUN (ANP) - Verdedigster Veerle Buurman lijkt niet serieus geblesseerd ondanks haar wisselbeurt in de slotfase van het eerste EK-duel in Zwitserland met Wales (3-0). "Dat was uit voorzorg, ik had een klein beetje last. Ik kan er nu nog niks over zeggen, er wordt nog naar gekeken", zei het 19-jarige talent na het duel in Luzern. Buurman meldde zich een dag later met de andere basisspeelsters op het trainingsveld in Thun.

18 uur geleden