Vitesse krijgt steun van fans van andere clubs op sociale media
ARNHEM (ANP) - Op sociale media krijgt Vitesse veel steun nadat bekend werd dat de KNVB de licentie van de Arnhemse voetbalclub wil intrekken. Onder een bericht op de Facebook- en Instagrampagina van de club schrijven supporters bemoedigende woorden, ook fans van onder meer PSV en SC Cambuur.
"Beste vitesse supporters hoop oprecht dat jullie blijven bestaan in het betaald voetbal zo mooie club als vitesse moet niet verloren gaan. Groetjes uit Leeuwarden", schrijft Cambuur Fanpage op Instagram. PSV Ultimate laat weten: "Deze club mag niet verloren gaan."
Een Feyenoordfan schrijft: "Sterkte, Vitesse supporters. Een club als dit mag nooit verloren gaan. Hopen op een goede uitkomst van het beroep…" Ook vanuit Groningen is er steun: "Ben voor fcgroningen maar dit gun je zoon club niet". "Ik hoop dat er nog jarenlang profvoetbal in Arnhem gespeeld kan worden, zonder al dat gezeik. Hartelijke groeten en sterkte met jullie strijd, uit Amsterdam", schrijft iemand op Facebook. En ook staat er: "Als Roda Fan hoop ik dat Vitesse niet Failliet gaat…"
Ook kritieken
Anderen laten berichten achter als: "Arnhem till I die", "Mijn hart blijft altijd geel zwart " en "Armen wijd, borst vooruit, kop omhoog. MOTTEN ZE DAN!" Ook lijkt er nog vertrouwen te zijn in een goede afloop: "Ach, dit gaat wel goed komen".
Ook klinkt er kritiek op Vitesse, zoals: "dat is het resultaat van jarenlang wanbeleid. die schuld moet toch wel eerst afgelost worden... tis niet anders". Een aantal reageerders toont zich verheugd over het nieuws: "nooit meer naar Arnhem", staat in een paar posts te lezen.
Meer uit Binnenland
WILLEMSTAD (ANP) - Het cruiseschip Norwegian Epic heeft er woensdag voor gekozen om niet af te meren in Curaçao en door te varen naar Barbados. De kapitein zou hebben gezegd dat hij Curaçao mijdt vanwege marineoefeningen in het gebied, zo melden passagiers op sociale media. Hij zou handelen op verzoek van de leiding van cruisemaatschappij NCL.
16 minuten geledenBILTHOVEN (ANP) - Binnen een paar honderd meter van elk huis een speelplek voor kinderen en vanuit elke woning zicht op groen: dit zijn enkele van de 'vuistregels' die het RIVM heeft opgesteld voor de inrichting van de openbare ruimte. Beleidsmakers kunnen de regels gebruiken om de ruimte zo in te richten dat mensen zich prettiger voelen en zich gezonder gaan gedragen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Nederlandse musea trekken nog altijd minder bezoekers dan voor de coronapandemie. Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). In 2024 werden musea bijna 32 miljoen keer bezocht, ongeveer evenveel als een jaar eerder. Daarmee ligt het aantal bezoeken nog 2 miljoen achter op de cijfers van 2019, het jaar voor corona.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een wachtwoord of vinger- en gezichtsscan zijn in Nederland de meest gebruikte maatregelen om apparaten te beveiligen. Dat blijkt uit onderzoek van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Dat keek ook naar welke groepen het vaakst digitale veiligheidsmaatregelen treffen. Dat blijken mannen en mensen met een hbo- of universitaire opleiding te zijn.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De NS heeft dit jaar meer treinen ingezet en mede daardoor meer mensen vervoerd dan vorig jaar, blijkt uit de eindejaarsprognose van de spoorvervoerder. Verder is de kans op een zitplek voor reizigers gelijk gebleven aan 2024 en reden treinen vaker op tijd, maar hadden mensen wel veel last van verstoringen en werkzaamheden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bij de pro-Israëlmanifestatie op de Dam zijn woensdagavond vier personen aangehouden, meldt de politie. Ze zijn aangehouden voor het verstoren van de demonstratie en het afsteken van een "rookpot", aldus een woordvoerder. De personen zitten vast.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Choreograaf Hans van Manen is op 93-jarige leeftijd overleden. Dat laat het Nationale Opera & Ballet weten aan het ANP. Van Manen stierf woensdagavond in zijn huis in Amsterdam een natuurlijke dood. De details over de uitvaart worden op een later moment bekendgemaakt.
10 uur geleden