Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse krijgt nieuw veld in stadion Gelredome

Vitesse krijgt nieuw veld in stadion Gelredome

ARNHEM (ANP) - Vitesse laat het grasveld in stadion Gelredome per direct vervangen. Het veld werd de afgelopen weken vanwege een haperend drainagesysteem steeds slechter en heeft veel kale plekken. De werkzaamheden beginnen vrijdag, volgende week zaterdag moet Vitesse dan al voor het eerst op het nieuwe veld gaan voetballen tegen VVV-Venlo.

"Het hebben van een goed speelveld is één van de randvoorwaarden die hoort bij topsport", zegt algemeen directeur Pascal van Wijk. "Omdat het huidige veld in dusdanige slechte staat is, hebben we gekozen om dit op korte termijn aan te pakken door een volledig nieuw speelveld aan te leggen. We gaan er daarmee vanuit dat we de rest van het seizoen een goed bespeelbare mat in het stadion hebben liggen."

Vitesse, dat als huurder jaarlijks zo'n 1,8 miljoen euro betaalt om in Gelredome te voetballen, wil niet zeggen welke partij de veldvervanging betaalt. De ploeg van trainer Thomas Letsch speelt zondag uit tegen PSV en heeft daarna drie thuiswedstrijden in een week tijd op het programma staan: twee keer in vier dagen tegen VVV (competitie en halve finale beker) en op 7 maart tegen AZ.

Het veld dat wordt vervangen, ligt sinds september 2015 in het stadion. Gelredome beschikt net als de Johan Cruijff ArenA over een dak dat bij slecht weer dichtgaat.

Meer uit Voetbal

Schouten wacht operatie om kruisbandblessure en mist WK

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten (29) heeft in het duel met FC Utrecht een kruisbandblessure opgelopen en mist het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verdediger van PSV moet een operatie ondergaan en zal langere tijd zijn uitgeschakeld. Dat heeft de club uit Eindhoven zondag bekendgemaakt.

12 minuten geleden
IJsselderby 1,5 uur later begonnen na ontruiming vak met PEC-fans

DEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.

22 minuten geleden
Feyenoord mist Hadj Moussa tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord speelt zondag het uitduel met FC Volendam zonder Anis Hadj Moussa en Anel Ahmedhodzic. Als het elftal van Robin van Persie punten verspeelt, dan is PSV officieel kampioen van Nederland. De aftrap is om 14.30 uur.

51 minuten geleden
ME ontruimt vak met PEC-fans bij IJsselderby om gezichtsbedekking

ZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.

1 uur geleden
Aftrap IJsselderby uitgesteld om gezichtsbedekking PEC-supporters

DEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.

1 uur geleden
Coach Arteta laakt 'verdedigingsfouten' van Arsenal

SOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.

4 uur geleden
Messi scoort bij opening gloednieuw stadion Inter Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.

5 uur geleden