Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse klopt ADO ondanks onnodige rode kaart Tannane

Vitesse klopt ADO ondanks onnodige rode kaart Tannane

DEN HAAG (ANP) - Vitesse blijft het uitstekend doen in de eredivisie. De Arnhemmers waren zondag te sterk voor ADO Den Haag (0-2) en hebben na vijf wedstrijden twaalf punten. Vitesse verloor dit seizoen tot dusverre alleen van Ajax, dat na zondag ook op twaalf punten staat.

Vitesse was duidelijk de betere ploeg. ADO maakte een machteloze indruk. Armando Broja drukte het krachtsverschil na ruim een half uur spelen uit in de score. De Albanees, die wordt gehuurd van Chelsea, scoorde in de rebound: 0-1.

Oussama Tannane gaf ADO kort voor rust opeens weer hoop. De spelmaker van Vitesse vond dat hij een vrije trap moest krijgen. Toen dat niet gebeurde maakte hij misbaar richting scheidsrechter Richard Martens, die Tannane bestrafte met een gele kaart. Tannane riep daarna "mafkees" richting Martens. Een tweede gele en dus rode kaart was het gevolg.

Tannane schreeuwde daarna over grote afstand ook nog wat dingen naar zijn eigen doelman Remko Pasveer, die liet blijken dat Tannane met zijn acties zijn ploeg dupeerde.

De tweede helft bekeek Tannane, tot dusverre bezig aan een uitstekend seizoen, vanaf de tribune. Daar zag de middenvelder dat Vitesse ook met tien man niet in de problemen kwam. Broja besliste het duel in de 71e minuut met een goede individuele actie: 0-2.

Meer uit Voetbal

KNVB gaat kennis delen met voetbalbond van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.

7 minuten geleden
Geblesseerde De Jong mist oefeninterlands van Oranje

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.

37 minuten geleden
Franse aanvaller Ben Yedder vrijgesproken van verkrachting

CASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.

41 minuten geleden
Voetbalster Nijstad sluit aan bij Oranje om ziekte Groenen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.

2 uur geleden
Spaanse media: De Jong weken uitgeschakeld door hamstringblessure

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.

2 uur geleden
Galatasaray verspeelt ruime voorsprong en ontsnapt in verlenging

TURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).

18 uur geleden
Real Madrid naar achtste finale van Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).

18 uur geleden