Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse huurt Oostenrijkse spits Grbic van Lorient

Vitesse huurt Oostenrijkse spits Grbic van Lorient

ARNHEM (ANP) - Vitesse huurt de Oostenrijkse spits Adrian Grbic tot het einde van het seizoen. De 25-jarige aanvaller komt over van het Franse FC Lorient, waar hij nog een contract heeft tot medio 2025.

Grbic is negenvoudig international van Oostenrijk en was vier keer trefzeker voor de Oostenrijkers. Hij heeft ook de Kroatische nationaliteit. Sinds 2020 speelt de Oostenrijker voor Lorient, waarvoor hij in al meer dan vijftig duels actief is geweest.

Vitesse was na het vertrek van Julian von Moos en Oussama Darfalou op zoek naar een offensieve versterking. "De komst van Adrian vergroot onze mogelijkheden en kwaliteiten in de aanvalslinie", zegt Marcel Klos, die sinds het afscheid van Johannes Spors de technische zaken waarneemt. "Het feit dat we nog meestrijden op drie fronten maakt dat extra belangrijk."

Volgens Klos vult Grbic de selectie goed aan. "Adrian is fysiek sterk en heeft een behoorlijke lengte. Zijn schotkracht en technische vaardigheden vormen zijn belangrijkste wapens. Hij is een ander type dan onze andere aanvallers. Een echte targetman."

Meer uit Voetbal

NEC met Tadić tegen Olympiakos in voorronde Champions League

NIJMEGEN (ANP) - Dušan Tadić start bij NEC in het thuisduel met Olympiakos in de derde voorronde van de Champions League. De 37-jarige Serviër speelde vorige week in het uitduel met de Griekse topclub (0-0) een kwartier mee, maar werkte afgelopen weekend tegen Telstar (1-2-nederlaag) wel een volledige wedstrijd af.

2 uur geleden
KNVB: zorgen clubs over aanhoudende droogte vooralsnog beperkt

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft vooralsnog "een beperkt aantal signalen" ontvangen van verenigingen en gemeenten over de aanhoudende droogte. Dat meldt de voetbalbond dinsdag aan het ANP. De bespeelbaarheid en kwaliteit van natuurgrasvelden en de mogelijkheden om deze voldoende te besproeien worden het meest als probleem genoemd, stelt de KNVB.

4 uur geleden
Geweigerde Somalische WK-arbiter 'trots' om Super Cup te leiden

SALZBURG (ANP) - Omar Artan, de scheidsrechter die voor het afgelopen WK voetbal de toegang tot de VS werd geweigerd vanwege vermeende banden met leden van terroristische organisaties, is trots om woensdag de UEFA Super Cup te fluiten. Dat zei de Somaliër op de website van de Europese voetbalbond UEFA.

5 uur geleden
Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Infantino

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump neemt het op voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino.

16 uur geleden
Verdediger Van de Ven verlengt contract bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - Micky van de Ven heeft zijn contract bij Tottenham Hotspur met twee jaar verlengd. De centrale verdediger is nu tot medio 2031 aan de club uit Londen verbonden.

22 uur geleden
Middenvelder Koopmeiners verlengt contract bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Peer Koopmeiners heeft zijn contract bij AZ met een seizoen verlengd. De 26-jarige middenvelder is nu tot medio 2029 aan de club uit Alkmaar verbonden, meldt AZ op X.

23 uur geleden
Liverpool huurt verdediger Araújo van FC Barcelona

LIVERPOOL (ANP) - Ronald Araújo speelt dit seizoen voor Liverpool. De Engelse club huurt de centrale verdediger uit Uruguay van FC Barcelona, de club met wie hij drie landstitels veroverde.

1 dag geleden