Vitesse huurt ook aanvaller Hamulic
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft aanvaller Said Hamulic aan de selectie toegevoegd. De 22-jarige spits wordt gehuurd van het Franse Toulouse. In de overeenkomst is ook een optie tot koop opgenomen.
Hamulic is international van Bosniƫ-Herzegovina, maar groeide op in Nederland. De in Leiderdorp geboren aanvaller voetbalde in zijn jonge jaren bij clubs als Alphense Boys, Go Ahead Eagles en Quick Boys. Hij maakte zijn profdebuut in Litouwen bij DFK Dainava Alytus. Dat was in 2021.
Vitesse maakte eerder al bekend ook de Pool Kacper Kozlowski komend seizoen opnieuw van de Engelse club Brighton & Hove Albion te huren. De 19-jarige middenvelder speelde afgelopen seizoen ook op huurbasis in Arnhem.
Kozlowski, die nog tot de zomer van 2026 vastligt in Brighton, kwam afgelopen seizoen tot dertig wedstrijden voor Vitesse. De international kwam daarin drie keer tot scoren.
Daarnaast liet Vitesse weten dat de terugkeer van Eloy Room definitief is. De 34-jarige doelman heeft, nadat hij zijn contract had laten ontbinden bij het Amerikaanse Columbus Crew, een verbintenis tot medio 2025 getekend in Arnhem. Room stond eerder al negen jaar onder contract bij Vitesse.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
8 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
15 uur geleden