
Vitesse huurt jonge middenvelder Aaronson van Eintracht Frankfurt
ARNHEM (ANP) - Vitesse huurt Paxten Aaronson tot het einde van het seizoen van Eintracht Frankfurt. De Arnhemse voetbalclub heeft geen optie tot koop op de Amerikaanse aanvallende middenvelder, die nog tot de zomer van 2027 aan de Duitsers is verbonden.
De 20-jarige Aaronson werd begin 2023 door Eintracht Frankfurt overgenomen van Philadelphia Union en is dit seizoen veelal invaller bij de Duitsers. Hij moet bij Vitesse meer minuten gaan maken. Aaronson speelde tot dusver één interland voor de Verenigde Staten.
Eerder haalde Vitesse in deze transferperiode Mexx Meerdink (AZ) en de Roemeen Adrian Mazilu (Brighton & Hove Albion) al op huurbasis. De Arnhemmers staan momenteel laatste in de Eredivisie. Aanvaller Million Manhoef lijkt nog te gaan vertrekken naar Stoke City.
Meer uit Voetbal
GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
2 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
1 dag geleden