Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse hoopt begin september op concreet nieuws over overname

Vitesse hoopt begin september op concreet nieuws over overname

ARNHEM (ANP) - Vitesse hoopt begin september met concreet nieuws te kunnen komen over de nieuwe grootaandeelhouder, zo heeft de Arnhemse club op de website gemeld. Begin deze maand meldde Vitesse al dat de overname nagenoeg rond is, al is niet duidelijk om welke partij het gaat.

"Het goede nieuws is dat we met de beoogde nieuwe grootaandeelhouder inmiddels een akkoord hebben bereikt over alle contractuele voorwaarden", aldus algemeen directeur Pascal van Wijk op de website. "Nu behoeven enkele voorwaarden nog opvolging. Na een traject vol positieve gesprekken en meerdere bezoeken van de overnamepartij aan Arnhem zijn we nu niet alleen dicht bij de afronding, maar spreken we ook nadrukkelijk ons vertrouwen uit in de toekomst van Vitesse."

In maart kondigde de Russische eigenaar Valeri Oyf, vanwege de inval van Rusland in Oekraïne en daaropvolgende sancties tegen Russen, aan zijn aandelen in Vitesse te willen verkopen. Hij droeg al zijn aandelen over aan de Stichting Betaald Voetbal 'Vitesse-Arnhem'. Met de overdracht werd ook de schuld van naar schatting 150 miljoen euro van de Arnhemse Eredivisieclub kwijtgescholden.

De Arnhemmers hopen zich in de laatste week van het transferperiode nog te kunnen versterken. "We hebben reeds zeven nieuwe spelers aangetrokken, maar spraken vlak voor de competitiestart de hoop en verwachting uit dat we spoedig nog meer lucht en ruimte zouden krijgen. Dat laatste is inmiddels het geval, wat wordt bevestigd door de komst van Kacper Kozlowski", aldus de directeur.

"Benjamin Schmedes is met zijn team druk bezig om onze selectie verder te versterken, ook al met de financiële steun van de beoogde toekomstige grootaandeelhouder. Gezien de beperkte tijd die nog rest in de transferwindow, gaan we in deze fase met name over tot de huur van spelers."

Vitesse is slecht aan het seizoen begonnen. De eerste drie duels gingen allemaal verloren.

Meer uit Voetbal

Feyenoord gaat voor Sterling en groepsproces naar buitenland

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.

25 minuten geleden
Van Persie: we zijn geblesseerde Targhalline wel even kwijt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."

48 minuten geleden
Feyenoord boekt moeizame zege op tiental van Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.

1 uur geleden
Portugees Pereira vierde trainer van het seizoen bij Nottingham

NOTTINGHAM (ANP) - De Portugees Vitor Pereira is de nieuwe trainer van Nottingham Forest. De oud-trainer van Wolverhampton Wanderers is al de vierde coach van dit seizoen bij de nummer 17 van de Premier League. Donderdag werd Sean Dyche ontslagen.

2 uur geleden
Doelman Benda vervangt Wellenreuther bij Feyenoord tegen Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.

4 uur geleden
Makkelie en Gözübüyük fluiten Champions League-duels

ZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.

5 uur geleden
Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

16 uur geleden