Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse herstelt zich van bekernederlaag

Vitesse herstelt zich van bekernederlaag

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het verlies in de kwartfinales van de KNVB-beker tegen Ajax goed verwerkt. De ploeg van trainer Edward Sturing behield dankzij een 4-2-zege op concurrent sc Heerenveen goed zicht op een plaats in de subtop van de eredivisie. Clubtopscorer Bryan Linssen maakte twee doelpunten, waarmee zijn totaal op veertien kwam.

Vitesse-coach Edward Sturing zag zijn ploeg meteen het doel van Filip Bednarek zoeken met kansen voor Tim Matavz en Linssen. Die laatste schoot in de tiende minuut raak, op aangeven van Eli Dasa 1-0. Zes minuten later had Matavz na Ibrahim Dresevic te hebben afgeschud vanaf de middenlijn vrije doortocht. Met een hard schot passeerde hij Bednarek.

Nog voor rust stond het weer gelijk. Eerst scoorde Rodney Kongolo door de bal met de schouder achter doelman Remko Pasveer in het doel te werken. In de 34e minuut was het 2-2 via Chidera Ajuke. Vitesse leek het even kwijt maar sloeg na rust alsnog toe. Linssen schoot raak op aangeven van Oussama Tannane. Een overtreding van invaller Lucas Woudenberg op Nouha Dicko leverde de thuisploeg een strafschop op, benut door Tannane.

Vitesse staat zesde met 38 punten uit 23 duels, Heerenveen heeft 29 punten en is voorlopig de nummer 10 van de eredivisie.

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

57 minuten geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

58 minuten geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

1 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

1 uur geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

2 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

2 uur geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

2 uur geleden